Trailer k Tarantinovu filmu The Hateful Eight je skvělý

13. 8. 2015 16:00 - Trailery | Autor: Vojtěch Karlík

Trailer k Tarantinovu filmu The Hateful Eight je skvělý Zdroj: Archiv

S blížící se premiérou nového (osmého) celovečerního filmu Quentina Tarantina vylezl ven také trailer. Pro znuděného patrona je to prostě jen další sestříhané video. Pro fanoušky tohoto režiséra jde však bezesporu o událost. Takže The Hateful Eight o kousek níže prezentujeme v celé kráse.

Dostavník se žene zasněženou krajinou a proti sobě sedí dvě velmi silné postavy. Dva slavní lovci odměn se náhodou potkají a ženou se za novým dobrodružstvím. Tarantino vedle sebe postavil Kurta Russella a Samuela L. Jacksona v novém  westernu, v němž se oba pánové snaží dostat do městečka Red Rock. V nastalé sněhové vánici se však musí schovat ve srubu, který postavený kdesi v horském průsmyku. Jenže na ně nečeká majitelka, ale čtyři neznámé tváře.

Tarantino do filmu obsadil kromě vyjmenovaných pánů ještě  Jennifer Jason Leighovou, Tima Rotha, Michaela Madsena, ale také populárního Channing Tatuma. Premiéra filmu je ohlášena na leden 2016.

Zdroje: YouTube , Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.