Rychle a zběsile 8 bude - pokračování potvrdil Vin Diesel

- Téma autor: Vojtěch Karlík

Filmy, které vydělají miliardu dolaru prostě musí mít další díl. To je zcela určitě jedno z přikázání v Hollywoodu a poté, co se začaly blížit tržby Rychle a zběsile 7 k této hranici, začaly se objevovat i spekulace o osmém dílu. Všem dohadům je nyní konec. Minulý týden osmičku potvrdil Vin Diesel.

Sedm filmů s rychlými auty, směšným dějem a hvězdou Paulem Walkerem, který k sérii patří úplně stejně jako Jeremy Clarkson k pořadu Top Gear. Jenže Walkera nikdo nevyhodil, zahynul při těžké dopravní nehodě a sedmička už musela být z části dokončována bez něj. Lze si osmý díl vůbec bez sympatického Briana představit? Ale jasně! Představit si to lze úplně v pohodě, protože fanoušci další díl chtějí a tragická smrt jednoho z herců je naopak v jejich touze zjevně pohání. Nebudeme si malovat nic na růžovo, ale lze předpokládat, že za strmými příjmy posledního dílu je z velké části zájem vybuzený právě děsivou dopravní nehodou, při níž Walker zemřel.

Potvrzení osmičky je nyní definitiní. Vin Diesel na nedávném CinemaConu potvrdil přítomným fanouškům a novinářům, že již probíhají práce na dalším díle. Dokonce měl jasno v tom, kdy dorazí do kin. Prý se můžeme těšit 14 dubna 2017, kdy se objeví v kinech. Co tedy o chystané novince víme?

Původní záměr byl následující - sedmý díl měl být jakýmsi startem zbrusu nové trilogie. Byly vytvořené scénáře a vše dopadlo, jak všichni víme, úplně jinak. Scénárista James Wan jasně v jednom rozhovoru řekl, že konec sedmičky  ústil k dalším zápletkám. Katalyzátorem událostí měl být Kurt Russell. Vin Diesel však nyní tvrdí, že Russellova postava pan Nikdo se objeví v dalším filmu. A mohl by se prý objevovat mnohem častěji. Nechme se tedy překvapit.

Další poměrně zajímavou informací jsou dohady ohledně obsazení Evy Mendes. Ta si v sérii zahrála celní agentku Monicu Fuentes a americkými médii proběhla informace, že se v osmičce má do série vrátit. Přijde vám toto jako dobrý nápad?

Ať už jsou dohady jakékoliv, jisté je, že už známe datum, kdy se v kinech další díl objeví. Fanouškům sedmidílné řady to musí nyní stačit.

 

Tagy: akční Rychle a zběsile

Zdroje: Cïnemablend

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.