Rychle a zběsile 8 bude - pokračování potvrdil Vin Diesel

26. 4. 2015 - 19:00 | Téma | Vojtěch Karlík

Rychle a zběsile 8 bude - pokračování potvrdil Vin Diesel zdroj: tisková zpráva

Filmy, které vydělají miliardu dolaru prostě musí mít další díl. To je zcela určitě jedno z přikázání v Hollywoodu a poté, co se začaly blížit tržby Rychle a zběsile 7 k této hranici, začaly se objevovat i spekulace o osmém dílu. Všem dohadům je nyní konec. Minulý týden osmičku potvrdil Vin Diesel.

Sedm filmů s rychlými auty, směšným dějem a hvězdou Paulem Walkerem, který k sérii patří úplně stejně jako Jeremy Clarkson k pořadu Top Gear. Jenže Walkera nikdo nevyhodil, zahynul při těžké dopravní nehodě a sedmička už musela být z části dokončována bez něj. Lze si osmý díl vůbec bez sympatického Briana představit? Ale jasně! Představit si to lze úplně v pohodě, protože fanoušci další díl chtějí a tragická smrt jednoho z herců je naopak v jejich touze zjevně pohání. Nebudeme si malovat nic na růžovo, ale lze předpokládat, že za strmými příjmy posledního dílu je z velké části zájem vybuzený právě děsivou dopravní nehodou, při níž Walker zemřel.

Potvrzení osmičky je nyní definitiní. Vin Diesel na nedávném CinemaConu potvrdil přítomným fanouškům a novinářům, že již probíhají práce na dalším díle. Dokonce měl jasno v tom, kdy dorazí do kin. Prý se můžeme těšit 14 dubna 2017, kdy se objeví v kinech. Co tedy o chystané novince víme?

zdroj: Cinemart

Původní záměr byl následující - sedmý díl měl být jakýmsi startem zbrusu nové trilogie. Byly vytvořené scénáře a vše dopadlo, jak všichni víme, úplně jinak. Scénárista James Wan jasně v jednom rozhovoru řekl, že konec sedmičky  ústil k dalším zápletkám. Katalyzátorem událostí měl být Kurt Russell. Vin Diesel však nyní tvrdí, že Russellova postava pan Nikdo se objeví v dalším filmu. A mohl by se prý objevovat mnohem častěji. Nechme se tedy překvapit.

Další poměrně zajímavou informací jsou dohady ohledně obsazení Evy Mendes. Ta si v sérii zahrála celní agentku Monicu Fuentes a americkými médii proběhla informace, že se v osmičce má do série vrátit. Přijde vám toto jako dobrý nápad?

Ať už jsou dohady jakékoliv, jisté je, že už známe datum, kdy se v kinech další díl objeví. Fanouškům sedmidílné řady to musí nyní stačit.

 

Zdroje: Cïnemablend

ČLÁNKY O FILMU

Rychle a zběsile 8 se bude odehrávat v New Yorku

Rychle a zběsile 8 se bude odehrávat v New Yorku

15. 10. 2015 | Novinky | Vojtěch Karlík

Další díl série Rychle a zběsile s pořadovým čísle 8 samozřejmě bude. Fanoušci samozřejmě hlavně řešili, jak může série pokračovat, když tragicky zahynul Paul Walker. Jedno je však jisté, chystaný díl se bude odehrávat v New Yorku.
Rychle a zběsile 7 utržilo již 800 miliónů dolarů

Rychle a zběsile 7 utržilo již 800 miliónů dolarů

13. 4. 2015 | Novinky | Vojtěch Karlík

Film Rychle a zběsile 7 je na velmi úspěšném tažení po celém světě. K dnešnímu dni už utržil více než 800 miliónů dolarů. Fanoušci podle všeho houfně míří do kin, aby viděli na vlastní oči, kam se snímek posunul po tragické smrti hlavního představitele Paula Walkera, který zahynul v roce 2013.
Rychle a zběsile 8 - vrátí se Eva Mendes?

Rychle a zběsile 8 - vrátí se Eva Mendes?

8. 4. 2015 | Novinky | Vojtěch Karlík

Ještě před tím, než sedmý díl Rychle a zběsile prolomil v tržbách hranici 143 600 000 dolarů, Vin Diesel si pustil pusu na špacír a prohlásil, že série teď prodělá restart osmým dílem spustí příběhově novou trilogii. Fanoušci se tedy mohou opět těšit na rychlá auta, akční scény a skvělé hrdiny...
Rychle a zběsile 7 - recenze pokračování kultovní sériery

Rychle a zběsile 7 - recenze pokračování kultovní sériery

5. 4. 2015 | Recenze | František Fuka

Má smysl rozebírat děj? OK, zlý bratr padoucha z šestého dílu (Jason Statham) chce všechny hlavní hrdiny zabít. Aby hlavní hrdinové mohli zabít jeho, musejí pro tajnou vládní organizaci, vedenou Kurtem Russellem, zachránit ze zajetí teroristů hackerku, která vlastní superprogram, schopný najít kohokoliv na světě. A tím programem pak najít Stathama. Ale program už není u hackerky, nýbrž ho schovala u kamaráda v Abú Shabí. A ten ho zamontoval do superauta, které omylem prodal šejkovi - miliardářovi. You see where this is going...
Nejslavnější filmové honičky - od Bullita až po Rychle a zběsile

Nejslavnější filmové honičky - od Bullita až po Rychle a zběsile

2. 4. 2015 | Dokina.cz | Ladislav Loukota

Už posedmé se do kin řítí jméno Rychle a zběsile, a i tentokrát film láká diváky na stále šílenější automobilové honičky s příchutí digitálních triků. Nebylo tomu tak vždy. Filmové honičky mají dlouhou tradici a namísto virtuálních polygonů se s nimi po většinu jejich historie nesla pověst obrovského, mnohdy fatálního rizika pro herce a kaskadéry. Sledujte rychlou evoluci filmových honiček včetně příkladů několika exemplářů.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.