Podívejte se na první záběry z nové bondovky

- Novinky autor: Adam Homola

Daniel Craig si sice pochroumal kotník, ale už zase maká a pětadvacátý Bond, který pořád nemá oficiální název, se čile natáčí.

Herci i štáb jsou prý v Londýně, což znamená jediné – úvod filmu z Jamajky už mají za sebou. A vy se teď můžete podívat na krátké video z natáčení právě z Jamajky, kde se točilo několik uplynulých týdnů.

Ve videu toho popravdě zase tolik není, nicméně pár herců k vidění je, stejně jako se tam hned několikrát ukáže sám Daniel Craig. K vidění tu naopak není Rami Malek, který si zahraje hlavní zápornou postavu a do natáčení by se měl zapojit velice brzy.

25. Bonda uvidíme v kinech za necelý rok, konkrétně v dubnu 2020. Tvůrci tak mají pořád dostatek času jak na natáčení, tak na postprodukci.

Tagy: James Bond akční dobrodružný bondovka

Zdroje: James Bond 007 YouTube

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.