Novou Catwoman v The Batman bude Zoë Kravitz

15. 10. 2019 15:00 - Novinky | Autor: Adam Homola

Novou Catwoman v The Batman bude Zoë Kravitz Zdroj: Archiv

Tak a máme to oficiálně: novou Catwoman ztvární Zoë Kravitz. Ta si zahraje Batmanovu parťačku/nepřítele a postaví se tak bok po boku Robertu Pattinsonovi, který hraje netopýřího muže.

Batman nebude mít ale práci jen s Catwoman – v chystaném The Batman by se mělo prý objevit hned několik dobře známých záporáků, ostatně Jonah Hill prý jedná o roli hádankáře.

Zoë Kravitz jste mohli vidět v seriálu Sedmilhářky na HBO, v Šílený Max: Zběsilá cesta, nebo ve druhých Fantastických zvířatech. Role Catwoman pro ni bude asi ta zatím největší, byť si kočičí ženu už sama vyzkoušela: v The LEGO Batman Movie totiž Catwoman dabovala, stejně jako si střihla dabing Mary Jane ve špičkovém animovaném Spider-Man: Paralelní světy.

O příběhu The Batman toho pořád moc nevíme, nicméně má jít prý o temné noir drama, které se zaměří spíše na detektivní stránku Batmana. A komisaře Gordona by si měl zahrát Jeffrey Wright.

The Batman uvidíme v kinech v červnu 2021.

Zdroje: The Wrap

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.
Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.