Julia Roberts prý při natáčení filmu Jíst, meditovat, milovat přibrala

10. 8. 2010 - 8:00 | Téma | red

Julia Roberts prý při natáčení filmu Jíst, meditovat, milovat přibrala zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Julia Roberts prý nelituje žádného z kilogramů, které nabrala při natáčení filmu Jíst, meditovat, milovat. Drama vypráví o příběhu ženy, která se pokusí najít sama sebe - mimo jiné také objevováním kulinářských skvostů Itálie, napsala agentura AFP.

Film vznikl na motivy autobiografické knihy americké spisovatelky Elizabeth Gilbertové, jež v ní vypráví o roce stráveném krátce po rozvodu cestováním: nejdříve pobyla čtyři měsíce v Itálii, pak pět měsíců v Indii a nakonec čtyři měsíce na Bali, kde se zamilovala.

Americká herečka prý při natáčení italské části filmu přibrala pět kilogramů. "Dostali jsme se k místu, kde Liz jí pizzu, v osm ráno jsme dorazili na natáčení a já jsem den zahájila osmi kousky pizzy v 45 minutách," citovala herečku agentura AFP. "To, co je na ní vynikající, se sedmým kouskem poněkud ztrácí," poznamenala. Všichni jí říkali, že v Indii zase zhubne, to se ale prý nestalo.

Jíst, meditovat, milovat zdroj: tisková zpráva

Do knihy, podle níž je film natočen, se zamilovala po 30 stránkách. Příběh její hrdinky sice nesdílí tak intenzivně, pokud jde o experimentování s věcmi, ale věděla prý, že "můj život se bude vyvíjet dál, dokud nenajdu to, kde mám být, a místo, které bude moje, což je dnes můj domov", řekla Roberts. Se svým manželem, kameramanem Danielem Moderem má tři děti.

Film Jíst, meditovat, milovat režiséra Ryana Murphyho, který stojí například za populárním americkým televizním hudebním seriálem Glee, se v České republice objeví v říjnu.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.