Julia Roberts prý při natáčení filmu Jíst, meditovat, milovat přibrala

10. 8. 2010 - 8:00 | Téma | red

Julia Roberts prý při natáčení filmu Jíst, meditovat, milovat přibrala zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Julia Roberts prý nelituje žádného z kilogramů, které nabrala při natáčení filmu Jíst, meditovat, milovat. Drama vypráví o příběhu ženy, která se pokusí najít sama sebe - mimo jiné také objevováním kulinářských skvostů Itálie, napsala agentura AFP.

Film vznikl na motivy autobiografické knihy americké spisovatelky Elizabeth Gilbertové, jež v ní vypráví o roce stráveném krátce po rozvodu cestováním: nejdříve pobyla čtyři měsíce v Itálii, pak pět měsíců v Indii a nakonec čtyři měsíce na Bali, kde se zamilovala.

Americká herečka prý při natáčení italské části filmu přibrala pět kilogramů. "Dostali jsme se k místu, kde Liz jí pizzu, v osm ráno jsme dorazili na natáčení a já jsem den zahájila osmi kousky pizzy v 45 minutách," citovala herečku agentura AFP. "To, co je na ní vynikající, se sedmým kouskem poněkud ztrácí," poznamenala. Všichni jí říkali, že v Indii zase zhubne, to se ale prý nestalo.

Jíst, meditovat, milovat zdroj: tisková zpráva

Do knihy, podle níž je film natočen, se zamilovala po 30 stránkách. Příběh její hrdinky sice nesdílí tak intenzivně, pokud jde o experimentování s věcmi, ale věděla prý, že "můj život se bude vyvíjet dál, dokud nenajdu to, kde mám být, a místo, které bude moje, což je dnes můj domov", řekla Roberts. Se svým manželem, kameramanem Danielem Moderem má tři děti.

Film Jíst, meditovat, milovat režiséra Ryana Murphyho, který stojí například za populárním americkým televizním hudebním seriálem Glee, se v České republice objeví v říjnu.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

První trailer na Uncharted staví Toma Hollanda do prekérních situací

První trailer na Uncharted staví Toma Hollanda do prekérních situací

21. 10. 2021 | Trailery | Adam Homola

Mysleli jste, že se filmové Uncharted vydá vlastní cestou a hry nechá raději stranou? Inu, hned první ukázka nás vyvádí z omylu.
Nolan pro svůj nový film o atomové bombě ulovil Emily Blunt

Nolan pro svůj nový film o atomové bombě ulovil Emily Blunt

21. 10. 2021 | Novinky | Adam Homola

Emily Blunt si plácla s Christopherem Nolanem a zahraje si v jeho dramatu o otci atmové bomby.
Marvel začal konečně natáčet třetí Strážce galaxie

Marvel začal konečně natáčet třetí Strážce galaxie

20. 10. 2021 | Novinky | Adam Homola

Novinku potvrdila přímo hlavní hvězda celé show, představitel Petera Quilla aka Star-Lorda, Chris Pratt.
Indiana Jones 5 dorazí až v létě 2023

Indiana Jones 5 dorazí až v létě 2023

19. 10. 2021 | Novinky | Adam Homola

Pátý Indiana Jones je nekonečný. Po sérii odkladů, průtahů a komplikací se sice konečně začal natáčet, ale příští léto se ho nedočkáme.