Julia Roberts byla při natáčení snímku Jíst, meditovat, milovat nervózní

16. 8. 2010 - 7:45 | Téma | red

Julia Roberts byla při natáčení snímku Jíst, meditovat, milovat nervózní zdroj: tisková zpráva

V uplynulých 20 letech podle některých kralovala Hollywoodu, i tak ale americká herečka Julia Roberts, pokud jde o její filmy, cítí nervozitu. Je to i případ jejího nejnovějšího počinu, filmové adaptace pamětí americké spisovatelky Elizabeth Gilbert Jíst, meditovat, milovat, která dnes vstupuje do severoamerických kin. Napsala o tom agentura AP.

"Pokud se necítím plná úzkosti, vzrušená a nervózní, tak jsem do toho moc nedala a neměla bych tam být," říká Roberts. "Takže se opravdu chci dostat do toho stavu, kdy cítím, že musím přidat a splnit své cíle."

Podobné pocity přiznal i režisér dramatu Ryan Murphy. U něj se ale objevily před prvním setkáním s herečkou, který je prý jejím fanouškem.  "Nic mě u ní nepřekvapí, protože s Julií je to tak, že je opravdu taková, jakou ji vidíte...Co jsem nevěděl, je to, že je s ní taková legrace," poznamenal mimo jiné.

Oba tvůrci se v kalifornském údolí Napa zúčastnili tiskové konference k filmu Jíst, meditovat, milovat vyprávějícímu příběh čerstvě rozvedené ženy, jež se rozhodne cestovat po světě. Julia Roberts se tak se štábem, pětiletými dvojčaty Hazel a Phinnaeusem a tříletým synem Henrym v říjnu podívala do Indie. Nějakou dobu tam s dětmi strávila asi tři čtvrtě roku předtím, když tam hereččin manžel, kameraman Danny Moder pracoval.

Jíst, meditovat, milovat - Julia Roberts

Slon, který hraje ve filmu jednu z významných rolí, je prý stejný, na kterém tehdy během dovolené s Phinnaeusem jela. Od 90. let, kdy ji film Pretty Woman katapultoval mezi filmové hvězdy, se Roberts práci pro televizi příliš nevěnovala. Teď ale produkuje dokumentární seriál s názvem Extraordinary Moms (Mimořádné mámy) pro novou kabelovou televizi americké moderátorky Oprah Winfrey.

Každá matka podle Roberts dělá úžasné věci každý den. "Ale objevili jsme některé, které jsou opravdu, opravdu mimořádné, a chtěli jsme o tom udělat pořad," poznamenala.

Dalším filmovým projektem 42leté Roberts bude snímek propojující drama i komedii Larry Crowne, kde se objeví po boku amerického herce Toma Hankse. Do kin v USA by se měl dostat příští rok.

Jíst, meditovat, milovat se v kinech v České republice objeví v polovině října.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.