James Gunn: nový Sebevražedný oddíl bude eRko

6. 1. 2021 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

James Gunn: nový Sebevražedný oddíl bude eRko zdroj: Warner Bros Pictures

Režisér chystaného Sebevražedného oddílu na svém Twitteru potvrdil, že nejnovější velkofilm DC bude skutečně jen pro dospělé.

Tedy že se bude moct pyšnit věkovým hodnocením „R“ (Restricted - omezená přístupnost). Minimálně v Americe tak bude v kinech dostupný jen a pouze dospělým divákům. Definitivní a oficiální potvrzení „eRka“ je vítanou zprávou, neboť zrovna Sebevražedný oddíl by mohl být pod taktovkou Jamese Gunna solidní divočinou plnou krve a nekorektních hlášek. Které se sem hodí jistě mnohem víc než třeba do Wonder Woman.

Nový Sebevražedený oddíl má skutečně zajímavé herecké obsazení, ostatně posuďte sami: John Cena, Jai Courtney, Joaquín Cosío, Joel Kinnaman, Maylin Ng, Flula Borg, Juan Deigo Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Brage, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Viola Davis, Idris Elba, Margot Robbie, Silvester Stallone a další.

Sebevražedný oddíl z roku 2021 si určitě nepleťte se stejnojmenným (tedy téměř – v originále se první film jmenuje Suicide Squad, zatímco ten nadcházející pro změnu The Suicide Squad) filmem z roku 2016.

Na druhou stranu mu bude ten nový v lecčem podobný, i když bude zároveň nejspíš i výrazně jiný. „Jedničku“ napsal a natočil David Ayer a jakkoliv nebyla místy vůbec špatná, jako celek moc dobře nefungovala, a nakonec z toho byl jen lepší průměr. V nové verzi, kterou má na svědomí James Gunn (Strážci Galaxie) se přitom vrací nejen některé postavy prvního filmu, ale společně s nimi i někteří herci.

To platí například pro Courtneyho, který bude hrát tu stejnou postavu, stejně jako Kinnaman, Robbie i Davis. Zní to jako zmatek? Ano i ne a tvůrci jsou si toho dobře vědomi.

zdroj: Vertical Entertainment

Ostatně stačí se podívat na přiložená videa a je jasné, že tenhle komiksový film bude jiný. Velmi pravděpodobně nás čeká odvážný a divoký snímek, který si nebude brát servítky a jízdu ve vyježděných komiksových kolejích bude odmítat. Nový Sebevražedný oddíl se tak jednoduše rýsuje jako výrazně jiný a odvážnější film, což by mu mohlo po mdlé jedničce jen prospět.

Nový Sebevražedný oddíl by se měl v kinech a na HBO Max objevit na začátku srpna tohoto roku.

zdroj: Vertical Entertainment

Zdroje: James Gunn Twitter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.