Cieslarova komedie Láska je láska vede tabulku návštěvnosti kin.

26. 1. 2012 - 6:40 | Téma | red

Cieslarova komedie Láska je láska vede tabulku návštěvnosti kin. zdroj: tisková zpráva

Romantická komedie režiséra Milana Cieslara Láska je láska se hned po premiéře objevila v čele tabulky nejnavštěvovanějších filmů českých kin. O víkendu ji zhlédlo 41.000 diváků, kteří v pokladnách nechali 5,3 milionu korun.

Druhé místo obsadila podle informací Unie filmových distributorů další novinka - americký akční sci-fi horor s názvem Underworld: Probuzení, který před filmová plátna přilákal 16.230 diváků. Třetí skončil dobrodružný snímek Sherlock Holmes: Hra stínů, který má zatím na kontě celkem 156.108 lidí, a hned za ním animovaná rodinná komedie Happy Feet 2.

Pátá je americká verze akčního příběhu Muži, kteří nenávidí ženy, natočená podle švédského knižního bestselleru s Danielem Craigem v hlavní roli.

Underworld: Probuzení, Kate Beckinsale

Z domácí tvorby je komedie Alice Nellis s názvem Perfect Days - I ženy mají své dny desátá. Na třináctém a čtrnáctém místě jsou snímky Labyrint režiséra Tomáše Houšky a Vejdělkovi Muži v naději. Celkem má na kontě přes 800.000 diváků a právě vychází na DVD a Blu-ray.

Osmnácté místo obsadila ironická road-movie Rodina je základ státu režiséra a scenáristy Roberta Sedláčka o fenoménu tunelování v Česku. Je nejlepším domácím filmem roku 2011, proměnila polovinu nominací, když získala čtyři Ceny české filmové kritiky. Před sebou má ještě hlasování o České lvy. V kinech ji však dosud vidělo jen 17.200 diváků.

Perfect Days: I ženy mají své dny

Žebříček je sestavován z údajů, které Unii filmových distributorů poskytují provozovatelé 160 největších kin v ČR. Roční výsledky této skupiny tvoří zhruba 85 procent celkové bilance všech českých kin. Pro pořadí jsou rozhodující tržby, ne počet diváků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Necenzurovaný trailer na Smrt ve tmě 2 odhaluje hned několik zabití

Necenzurovaný trailer na Smrt ve tmě 2 odhaluje hned několik zabití

5. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

Sony vydala nový, řádně temný trailer na nadcházející horor Smrt ve tmě 2.
Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

3. 8. 2021 | Novinky | Adam Homola

Místy to vypadá, že oscarový Taika Waititi neví kam dřív skočit. Má hromadu rozjetých projektů, jeden zajímavější než druhý a zatím to pořád zvládá.
Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

V pořadí druhý trailer na druhého Venoma je tady a jakkoliv se tváří výrazně líp než ten první, pořád se tak trochu drží zpátky.
Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Klan Gucci je tady a má ohromný styl, jak se ostatně dalo čekat.