Chystaný seriál ze Star Wars rozšíří Stellan Skarsgard

20. 4. 2020 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Chystaný seriál ze Star Wars rozšíří Stellan Skarsgard zdroj: HBO

Lucasfilm teď pilně připravuje seriál s postavou Cassiana Andora, kterého si můžete pamatovat z Rogue One. A tenhle Alianční rebel teď k sobě dostane hodně zajímavého hereckého parťáka.

Hlavní roli Andora si zopakuje Diego Luna a vrátí se i Alan Tudyk jako jeho robotický kámoš K-2SO. Teď jsme se ale dozvěděli, že seriál rozšíří také Star Wars nováčci Stellan Skarsgard a Kyle Soller.

Podle zdrojů Variety jsou oba herci ve finálních fázích vyjednávání, a tak i když zatím ještě nic nepodepsali, mělo by to být prakticky jisté. Stellana Skarsgarda si můžete pamatovat z nedávného seriálu Chernobyl, ale objevil se i v několika marvelovkách včetně Avengers – tam ztvárnil profesora Erika Selviga.

Lucasfilm nový seriál oznámil původně na rok 2021 a to by mělo teoreticky pořád platit. Naznačují to i aktuální posuny v castingu, jenže pořád do toho může hodit vidle koronavirus, jak se to už ostatně stalo u řady jiných filmů.

Seriál s Cassianem Andorem sice pořád ještě nemá oficiální název, ale podle dřívějších zpráv by se mělo jednat o špionážní thriller, což jsme v prostředí Star Wars ještě neviděli.

Z univerza Star Wars uvidíme relativně brzy i další seriál – druhou sezónu Mandaloriana. Ta první přišla minulý rok a byla jak dobrá, tak úspěšná. Navíc se ještě chystá seriál s Obi-Wanem Kenobim, kterého si opět střihne výborný Ewan McGregor.

Zatímco filmy ze Star Wars teď mají menší pauzu (další uvidíme na konci roku 2022), v seriálové podobě se do předaleké galaxie vydáme brzy a hned několikrát.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: Variety

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.
Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

13. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Natáčet by se mělo začít letos na podzim a s premiérou se pak počítá na říjen příštího roku.
Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

12. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Před pár dny jsme tu měli první ukázku na Avatar 2, která se hned zařadila k těm vůbec nesledovanějším upoutávkám v historii.