Chystaný seriál ze Star Wars rozšíří Stellan Skarsgard

20. 4. 2020 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Chystaný seriál ze Star Wars rozšíří Stellan Skarsgard zdroj: HBO

Lucasfilm teď pilně připravuje seriál s postavou Cassiana Andora, kterého si můžete pamatovat z Rogue One. A tenhle Alianční rebel teď k sobě dostane hodně zajímavého hereckého parťáka.

Hlavní roli Andora si zopakuje Diego Luna a vrátí se i Alan Tudyk jako jeho robotický kámoš K-2SO. Teď jsme se ale dozvěděli, že seriál rozšíří také Star Wars nováčci Stellan Skarsgard a Kyle Soller.

Podle zdrojů Variety jsou oba herci ve finálních fázích vyjednávání, a tak i když zatím ještě nic nepodepsali, mělo by to být prakticky jisté. Stellana Skarsgarda si můžete pamatovat z nedávného seriálu Chernobyl, ale objevil se i v několika marvelovkách včetně Avengers – tam ztvárnil profesora Erika Selviga.

Lucasfilm nový seriál oznámil původně na rok 2021 a to by mělo teoreticky pořád platit. Naznačují to i aktuální posuny v castingu, jenže pořád do toho může hodit vidle koronavirus, jak se to už ostatně stalo u řady jiných filmů.

Seriál s Cassianem Andorem sice pořád ještě nemá oficiální název, ale podle dřívějších zpráv by se mělo jednat o špionážní thriller, což jsme v prostředí Star Wars ještě neviděli.

Z univerza Star Wars uvidíme relativně brzy i další seriál – druhou sezónu Mandaloriana. Ta první přišla minulý rok a byla jak dobrá, tak úspěšná. Navíc se ještě chystá seriál s Obi-Wanem Kenobim, kterého si opět střihne výborný Ewan McGregor.

Zatímco filmy ze Star Wars teď mají menší pauzu (další uvidíme na konci roku 2022), v seriálové podobě se do předaleké galaxie vydáme brzy a hned několikrát.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: Variety

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.