Ant-Man a Wasp: Quantumania postaví Paula Rudda proti velké nové hrozbě

25. 10. 2022 - 9:00 | Trailery | Adam Homola

Ant-Man a Wasp: Quantumania postaví Paula Rudda proti velké nové hrozbě zdroj: Foto: Marvel

Marvel si snad brzy napraví reputaci a první ukázka na Ant-Man a Wasp: Quantumania naznačuje, že by se mu to snad i mohlo podařit.

Populární výrobce komiksových filmů totiž v poslední době docela solidně klopýtal. Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství nebyl žádný zázrak a trefou do černého rozhodně nebyl ani Thor: Láska jako hrom, který propadl i komerčně. Jistě, jen z kin utržil 760 milionů dolarů, jenže to je na poměry Marvelu málo, velice málo.

Ještě předtím jsme tu měli sice povedeného Spider-Mana: Bez domova, jenže tomu zase předcházeli nemastní neslaní Eternals, místy rozpačitý Shang-Chi a poměrně zbytečná Black Widow.

Snad půjde ale pouze o dočasné zavrávorání, protože vyhlídky do budoucna jsou lepší. Už za pár týdnů nás čeká Black Panther: Wakanda nechť žije a ten z ukázek vypadá opravdu moc dobře. Následovat bude právě třetí Ant-Man, který možná sám o sobě nebude zase tak zajímavý (soudě dle předchozích mdlých dílů), ale bude nesmírně důležitý. Konečně nám totiž pořádně představí nového velkého záporáka Kanga. Ten se sice objevil už v Lokim, ale tady by se měl teprve pořádně rozjet s tím, že by to mělo všechno vyvrcholit v letech 2025 a 2026 ve filmech Avengers: The Kang Dynasty a Avengers: Secret Wars.

Mezitím nás ale ještě čekají třetí Strážci galaxie, další Kapitán Amerika, Thunderbolts, Blade, Fantastická čtyřka a samozřejmě i třetí Deadpool.

Ale zpátky k Ant-Manovi. Trojku natáčí opět režisér Payton Reed, který kromě obou předchozích Ant-Manů natočil třeba taky Yes Mana s Jimem Carreym a podílel se i na seriálech jako Mandalorian, The Goodwin Games, nebo Nová holka.

Ve filmu hrají Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Jonathan Majors, Kathryn Newton, Michelle Pfeiffer, Michael Peña, Corey Stoll, Bobby Cannavale, Wood Harris, Bill Murray, Patton Oswalt, Katy M. O'Brian, Randall Park a další.

Ant-Man a Wasp: Quantumania uvidíme v českých kinech 16. února příštího roku a následně se film objeví exkluzivně na streamovací službě Disney+.

zdroj: Marvel Studios

K mání je ještě i první oficiální plakát:

ant man and the wasp quantumania kang poster zdroj: Foto: Marvel

Zdroje: Marvel Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.