Wonder Woman 1984 dorazí až v srpnu

25. 3. 2020 10:17 - Novinky | Autor: Adam Homola

Wonder Woman 1984 dorazí až v srpnu Zdroj: Warner Bros

Studio Warner Bros. odkládá jeden z největších blockbusterů letošního léta, očekávanou Wonder Woman 1984. Na vině není nic jiného než celosvětová pandemie koronaviru.

Wonder Woman 1984 měla jít původně do kin už na začátku června, ale místo toho dorazí až v polovině srpna. Jeden z šéfů studia, Toby Emmerich, k tomu řekl: „Když jsme natáčení Wonder Woman 1984 schválili, bylo to s úmyslem dostat film na plátna kin, kde nejvíc vynikne. Proto nyní s potěšením oznamujeme, že film uvedeme v kinech 14. srpna. Doufáme, že svět budou tou dobou zdravější a bezpečnější."

Pro studio Warner Bros. Je Wonder Woman 1984 nesmírně důležitý film a tržby z kin si tak nemůže nechat ujít. Jednička z roku 2017 v kinech překvapila a utržila přes 800 milionů dolarů. Dvojku opět režíruje Patty Jenkins a do hlavních rolí se opět vrací Gal Gadot i Chris Pine. Ústřední hereckou dvojici nově doplní dvě silné herecké posily: Pedro Pascal a Kristen Wiig.

Tvůrci zveřejnili také nový plakát k filmu:

wonder woman 1984 Zdroj: Warner Bros

Wonder Woman 1984 není samozřejmě prvním ani jediným filmem, který muselo hollywoodské studio kvůli koronaviru odložit. Odklady postihly už třeba nového Jamese Bonda, nebo Rychle a zběsile 9. Proti nim se ale druhá Wonder Woman odkládá o relativně krátkou dobu. O všech velkých a zásadních filmových odkladech spojených s koronavirem informujeme pod tímto odkazem.

zdroj: Falcon

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

9. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pamatujete ještě na horor Ti druzí? Hlavní roli měla Nicole Kidman a v roce 2001 s ním okouzlila kritiky i diváky. A teď se vrací.
V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

8. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér posledních dvou dílů Jumanji prozradil, že se chystá pokračování. Nejen kvůli stávající situaci je ještě hodně daleko, ale přípravy už pomalu začínají.
Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

7. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pátý Indiana Jones měl mít premiéru už v červenci příštího roku a natáčet se mělo zhruba touhle dobou. Jenže tomu je nyní konec nejen kvůli celosvětové pandemii koronaviru.
Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

6. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

V Marvelu, a nejen tam to je teď intenzivní. Plánové miliardy nikde, hotové filmy se odkládají, ty roztočené se točit přestávají… Přesto všechno se věci hýbou kupředu.