U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 - 10:13 | Novinky | Adam Homola

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie zdroj: Paramount

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.

A teď víme, že Disney u jednoho jediného rebootu neskončí. Teď se prý totiž chystá zase další film, který připravují scénárista Pirátů Ted Eliott a tvůrce seriálu Chernobyl Craig Mazin. Podle zdrojů The Hollywood Reporter půjde o samostatný film se zcela novým, vlastním příběhem i novými postavami. Nemá jít tedy ani o spin-off, ani o pokračování jakéhokoliv z pirátských filmů.

Největší peckou přitom je, že hlavní roli by podle THR měla mít Margot Robbie. Zpoza kamery ji u toho bude doprovázet scénáristka Birds of Prey, Christina Hodson. Ta prý od Disney dostala jasné zadání: napsat scénář k novým Pirátům z Karibiku s ženskými hrdinkami v hlavních rolích.

Projekt je podle zdrojů THR teprve na začátku, takže si na výsledný produkt ještě nějakou dobu počkáme. THR navíc jasně zdůrazňuje, že zrovna tenhle film nemá nic moc společného s již dříve oznámeným rebootem série, kde by si měla zahrát hlavní roli zmíněná Karen Gillan. Jednoduše půjde o jiný film, jen zasazený do stejného univerza, respektive vycházející ze stejné atrakce z Disneylandu.

Nic z toho není ještě oficiální, ale pokud to klapne, budou Piráti z Karibiku velice zajímavou budoucnost. Disney se tak (nejspíš...) zbaví drahého Deppa a do popředí vystrčí mladé a nadějné ženy. Jak to celé dopadne uvidíme ale až časem, nic z toho se totiž ještě ani nenatáčí.

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.