U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 - 10:13 | Novinky | Adam Homola

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie zdroj: Paramount

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.

A teď víme, že Disney u jednoho jediného rebootu neskončí. Teď se prý totiž chystá zase další film, který připravují scénárista Pirátů Ted Eliott a tvůrce seriálu Chernobyl Craig Mazin. Podle zdrojů The Hollywood Reporter půjde o samostatný film se zcela novým, vlastním příběhem i novými postavami. Nemá jít tedy ani o spin-off, ani o pokračování jakéhokoliv z pirátských filmů.

Největší peckou přitom je, že hlavní roli by podle THR měla mít Margot Robbie. Zpoza kamery ji u toho bude doprovázet scénáristka Birds of Prey, Christina Hodson. Ta prý od Disney dostala jasné zadání: napsat scénář k novým Pirátům z Karibiku s ženskými hrdinkami v hlavních rolích.

Projekt je podle zdrojů THR teprve na začátku, takže si na výsledný produkt ještě nějakou dobu počkáme. THR navíc jasně zdůrazňuje, že zrovna tenhle film nemá nic moc společného s již dříve oznámeným rebootem série, kde by si měla zahrát hlavní roli zmíněná Karen Gillan. Jednoduše půjde o jiný film, jen zasazený do stejného univerza, respektive vycházející ze stejné atrakce z Disneylandu.

Nic z toho není ještě oficiální, ale pokud to klapne, budou Piráti z Karibiku velice zajímavou budoucnost. Disney se tak (nejspíš...) zbaví drahého Deppa a do popředí vystrčí mladé a nadějné ženy. Jak to celé dopadne uvidíme ale až časem, nic z toho se totiž ještě ani nenatáčí.

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.