U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 10:13 - Novinky | Autor: Adam Homola

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie zdroj: Paramount

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.

A teď víme, že Disney u jednoho jediného rebootu neskončí. Teď se prý totiž chystá zase další film, který připravují scénárista Pirátů Ted Eliott a tvůrce seriálu Chernobyl Craig Mazin. Podle zdrojů The Hollywood Reporter půjde o samostatný film se zcela novým, vlastním příběhem i novými postavami. Nemá jít tedy ani o spin-off, ani o pokračování jakéhokoliv z pirátských filmů.

Největší peckou přitom je, že hlavní roli by podle THR měla mít Margot Robbie. Zpoza kamery ji u toho bude doprovázet scénáristka Birds of Prey, Christina Hodson. Ta prý od Disney dostala jasné zadání: napsat scénář k novým Pirátům z Karibiku s ženskými hrdinkami v hlavních rolích.

Projekt je podle zdrojů THR teprve na začátku, takže si na výsledný produkt ještě nějakou dobu počkáme. THR navíc jasně zdůrazňuje, že zrovna tenhle film nemá nic moc společného s již dříve oznámeným rebootem série, kde by si měla zahrát hlavní roli zmíněná Karen Gillan. Jednoduše půjde o jiný film, jen zasazený do stejného univerza, respektive vycházející ze stejné atrakce z Disneylandu.

Nic z toho není ještě oficiální, ale pokud to klapne, budou Piráti z Karibiku velice zajímavou budoucnost. Disney se tak (nejspíš...) zbaví drahého Deppa a do popředí vystrčí mladé a nadějné ženy. Jak to celé dopadne uvidíme ale až časem, nic z toho se totiž ještě ani nenatáčí.

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Dokument Skin půjde pod kůži, aneb jak je to s tou nahotou ve filmech

Dokument Skin půjde pod kůži, aneb jak je to s tou nahotou ve filmech

10. 7. 2020 | Trailery | Adam Homola

Nahota ve filmech se neřeší jen v poslední době. Svým způsobem jde o téma provázející celý filmový průmysl od jeho prvopočátků až dodnes.
V An American Pickle se Seth Rogen propadne po sto letech do současnosti

V An American Pickle se Seth Rogen propadne po sto letech do současnosti

9. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Vtipálek Seth Rogen si zahraje imigranta, který se z 20. let minulého století propadne do moderního Brooklynu.
Brad Pitt si v Bullet Train zahraje zabijáka mířícího do Tokia

Brad Pitt si v Bullet Train zahraje zabijáka mířícího do Tokia

9. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Brad Pitt se po nedávných výletech do vesmíru (Ad Astra) a desítky let starého Hollywoodu (Tentkrát v Hollywoodu) podívá do Tokia.
Jason Momoa si střihne sněhuláka

Jason Momoa si střihne sněhuláka

2. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros se dohodlo se Stampede Ventures na tom, že zrovna teď je ten pravý čas, kdy by měl vzniknout nový film o sněhulákovi.