Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku s Karen Gillan v hlavní roli

11. 5. 2020 - 11:00 | Novinky | Adam Homola

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku s Karen Gillan v hlavní roli zdroj: Sony Pictures

Disney chce udělat další Piráty z Karibiku. To není žádné překvapení a o plánech studia víme už delší dobu. O nějakém restartu či rebootu se spekuluje minimálně od roku 2018.

Studio to chce navíc udělat dost radikálně – drahý Johnny Depp má jít z kola ven a celá série začne nanovo a jinak. Podle nejnovějších zdrojů The Dis Insider má jít skutečně o restart v čele s ženskou hrdinkou. A tou by mohla být Karen Gillan, alespoň podle spekulací.

Dobrodružnou pirátskou sérii by tak mohla vést hrdinka Avengers a nových dílů Jumanji, navíc pod taktovkou tvůrců seriálu Chernobyl. Pánové Craig Mazin a Ted Elliot byli pověřeni vedením Disney, aby sérii osvěžili a údajná Gillan má být jen jednou z mnoha změn.

Série si přitom ale pořád (nejspíš) zachová své dobrodružné jádro – u kormidla totiž pořád stojí vrchní producent Jerry Bruckheimer, který celé Piráty z Karibiku v roce 2003 nastartoval. Každopádně noví Piráti z Karbiku jsou ještě daleko. Pořád neznáme jméno režiséra, a i ta Gillan je zatím ve hvězdách.

Stejné zdroje také tvrdí že má jít o klasický vysokorozpočtový velkofilm, tedy žádný seriál na Disney+, nebo cokoliv v tomhle duchu.

Na nové Piráty už také uzrál čas. Poslední film Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta šel do kin už před třemi lety, v roce 2017. Zatím poslední díl tak bude od toho nadcházejícího dělit třeba pět/šest let, což je na takhle velkou sérii už slušná doba.

zdroj: Falcon

Zdroje: The Dis Insider

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.