Top 5 nejlepších rolí Bradleyho Coopera, který exceluje v Americkém sniperovi

20. 1. 2015 - 23:15 | Téma | Vojtěch Karlík

Top 5 nejlepších rolí Bradleyho Coopera, který exceluje v Americkém sniperovi zdroj: tisková zpráva

Clin Eastwood natočil svůj komerčně nejúspěšnější film v 84 letech. Snímek odehrávající se Iráku láme v USA rekordy v návštěvnosti a navíc je nominován v několika kategoriích na Oscara. Zlatou sošku si může odnést nejen Clin Eastwood za nejlepší film, ale také Bradley Cooper za hlavní mužskou roli. Podívejte se na pět nejlepších rolí tohoto převážně komediálního herce.

Bradley Cooper je vnímán mnoha fanoušky jako ten, co mu z očí kouká každá špatnost a jeho předností jsou dokonale zvládnuté postavy všelijakých Bazilišků. Jako herec převážně komediálních rolí se však zapsal hned několika nesmazatelnými postavami do historie hollywoodských hitů. Nabízíme vám přehled jeho nejzajímavějších filmů, které si nesmíte nechat ujít. Pochopíte tak, že v rejstříku tohoto talentovaného herce nejsou jen fekální komedie.

5. Nesvatbovi a Sack Lodge

zdroj: Archiv

I tady se Bradley Cooper objevil a nutno říci, že toho ve filmu mnoho neodehrál. Snímek o dvojici vyžírků, co vymetají svatby bohatých rodin, byl napsán pro Owena Wilsona a Vince Vaughna. Sack Lodge byl ten, kdo šel dvojici po krku. Cooperovi však pořádně snobský týpek sedl a ve filmu tato drobná role rozhodně nezapadla.

4. Strážci galaxie a Rocket

zdroj: bontonfilm.cz

Ve filmu nebyl vidět! Je však slyšet a jeho hlas je u Rocketa naprosto famózní. Klidně ho mohli namaskovat, nalepit mu na obličej čumák z mývala a mohl tu postavu celou zahrát. Bradley Cooper zahrál výborného Rocketa.

3. Terapie láskou a Pat

zdroj: Archiv

Bradley Cooper coby učitel dějepisu, který se po několika měsících v blázinci vrací k rodičům a potkává novou lásku. Film je o naději, je humorný i vážný a Cooperův Pat je uvěřitelnou a velmi lidskou postavou.

2. Americký sniper a Chris Kyle

zdroj: Warner Bros

Nejlepší role, kterou Bradley Cooper zatím dostal. Velmi brzy také přineseme recenzi tohoto filmu, který to může dotáhnout až na Oscara.

1. Pařba ve Vegas a Phil

zdroj: Archiv

Pardon, ale podstava Phila je prostě skvělá a pro nás Bradley Cooper je spojen hlavně s týpkem, co prokalil vlastní paměť v Las Vegas. Jednoznačně nejlepší, co zatím zahrál...

Zdroje: Vlastní , YouTube

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.
Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

13. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Natáčet by se mělo začít letos na podzim a s premiérou se pak počítá na říjen příštího roku.
Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

12. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Před pár dny jsme tu měli první ukázku na Avatar 2, která se hned zařadila k těm vůbec nesledovanějším upoutávkám v historii.