Top 5 nejlepších rolí Bradleyho Coopera, který exceluje v Americkém sniperovi

20. 1. 2015 23:15 - Téma | Autor: Vojtěch Karlík

Top 5 nejlepších rolí Bradleyho Coopera, který exceluje v Americkém sniperovi Zdroj: Archiv

Clin Eastwood natočil svůj komerčně nejúspěšnější film v 84 letech. Snímek odehrávající se Iráku láme v USA rekordy v návštěvnosti a navíc je nominován v několika kategoriích na Oscara. Zlatou sošku si může odnést nejen Clin Eastwood za nejlepší film, ale také Bradley Cooper za hlavní mužskou roli. Podívejte se na pět nejlepších rolí tohoto převážně komediálního herce.

Bradley Cooper je vnímán mnoha fanoušky jako ten, co mu z očí kouká každá špatnost a jeho předností jsou dokonale zvládnuté postavy všelijakých Bazilišků. Jako herec převážně komediálních rolí se však zapsal hned několika nesmazatelnými postavami do historie hollywoodských hitů. Nabízíme vám přehled jeho nejzajímavějších filmů, které si nesmíte nechat ujít. Pochopíte tak, že v rejstříku tohoto talentovaného herce nejsou jen fekální komedie.

5. Nesvatbovi a Sack Lodge

I tady se Bradley Cooper objevil a nutno říci, že toho ve filmu mnoho neodehrál. Snímek o dvojici vyžírků, co vymetají svatby bohatých rodin, byl napsán pro Owena Wilsona a Vince Vaughna. Sack Lodge byl ten, kdo šel dvojici po krku. Cooperovi však pořádně snobský týpek sedl a ve filmu tato drobná role rozhodně nezapadla.

4. Strážci galaxie a Rocket

Ve filmu nebyl vidět! Je však slyšet a jeho hlas je u Rocketa naprosto famózní. Klidně ho mohli namaskovat, nalepit mu na obličej čumák z mývala a mohl tu postavu celou zahrát. Bradley Cooper zahrál výborného Rocketa.

3. Terapie láskou a Pat

Bradley Cooper coby učitel dějepisu, který se po několika měsících v blázinci vrací k rodičům a potkává novou lásku. Film je o naději, je humorný i vážný a Cooperův Pat je uvěřitelnou a velmi lidskou postavou.

2. Americký sniper a Chris Kyle

Nejlepší role, kterou Bradley Cooper zatím dostal. Velmi brzy také přineseme recenzi tohoto filmu, který to může dotáhnout až na Oscara.

1. Pařba ve Vegas a Phil

Pardon, ale podstava Phila je prostě skvělá a pro nás Bradley Cooper je spojen hlavně s týpkem, co prokalil vlastní paměť v Las Vegas. Jednoznačně nejlepší, co zatím zahrál...

Zdroje: Vlastní , YouTube

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.