Plakát k filmu: Pařba ve Vegas

Pařba ve Vegas Hangover, The

dokina.cz
5,6

Premiéra 18. 6. 2009
USA, 2009, 99 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Todd Phillips | celý štáb
Hrají:
Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Heather Graham, Sasha Barrese, Jeffrey Tambor, Ken Jeong, Rachael Harris, Mike Tyson, Mike Epps, Rob Riggle, Cleo King, Ian Anthony Dale, Sondra Currie, Gillian Vigman, Todd Phillips, Mike Vallely, Mitch Holleman, Matt Walsh | všichni herci

Od režiséra filmu “Road Trip” Todda Phillipse přichází do kin komedie o loučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Dva dny před svatbou odjíždí Doug (Justin Bartha) se svými nejlepšími kamarády Philem a Stu (Bradley Cooper a Ed Helms) a se svým budoucím švagrem Alanem (Zach Galifianakis) do Las Vegas na party, o které si slíbí, že na ni nikdy nezapomenou. Jenže když se ráno probudí s třeštící hlavou a kocovinou, zjistí, že si vůbec nic nepamatují. Jejich luxusní hotelový pokoj je naprosto zdemolovaný a ženich není nikde k nalezení.

Bez sebemenšího ponětí co se vlastně stalo a navíc v časové tísni, se musí trojice pokusit zjistit, krok po kroku, co všechno se během oné noci odehrálo, díky čemuž se jim snad podaří najít Douga a včas ho dopravit do Los Angeles, aby stihl svou vlastní svatbu. Čím víc toho ale odhalují, tím víc si uvědomují, do jakých potíží se vlastně dostali.

Od režiséra filmu “Road Trip” Todda Phillipse přichází do kin komedie o loučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Dva dny před svatbou odjíždí Doug (Justin ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 879 hlasů
 • -

Recenze filmu Pařba ve Vegas

 • Recenze Pařba ve Vegas na fffilm

  Recenze fffilm 20

  Ženich a jeho tři kamarádi si vyrazí do Vegas. Zde se opijí, zdrogují a druhý den ráno zjistí, že ženich někam zmizel, jeden z nich přišel o zub, v hotelovém pokoji je hrozný brajgl, ve skříni nemluvně a v koupelně živý tygr. Nepamatují si ale vůbec, co se v noci dělo. Za 24 hodin má být svatba, takže se vydávají hledat po Vegas stopy svého nočního řádění a především ženicha. Nemám nic proti úplně debilním komediím o zhulencích / idiotech / opilcích. Například se mi velmi líbily filmy Big Hit nebo Zahulíme, uvidíme . Celkem mě potěšily i blboučké komedie Starsky a Hutch nebo Road Trip . Obě naposledy zmíněné režíroval Todd Phillips. A Todd Phillips režíroval také Pařbu ve Vegas , která je strašná. Není problém v tom, že film je vulgární, sexistický, rasistický atd... Problém je v tom, že pokud takový film není vtipný, pak ta vulgárnost, sexismus a rasismus opravdu bolí a je nepříjemné se na to koukat. "Nevtipnost" se dost těžko objektivně definuje. Děj nemá naprosto žádnou logiku, ale existují přece i nelogické komedie, které jsou vtipné. Na závadu ale možná je takový druh nelogiky, při kterém se ta nějaká postava začne bez jakéhokoliv vysvětlování z minuty na minutu chovat úplně jinak a chtít něco jiného, než chtěla do té doby, a nikdo kolem se nad tím nepozastaví. Z povětšinou neznámých herců mě mírně bavil jenom ten, který připomínal homeless verzi Joaquina Phoenixe , a to proto, že byl ze všech postav úplně největší debil a cokoliv řekl, to bylo nějak zcela absurdně debilní a konzistentní v tom, jak to bylo nekonzistentní se vším, co se dělo okolo něj. Ostatní postavy pořád mluvily o tom, že "tohle nesmíme", "tohle musíme" a "když uděláme tohle, stane se tohle", což mi bylo v tomto druhu filmu úplně fuk a nikomu jsem ani v nejmenším nefandil a nesoucítil s ním. Při natáčení komedií často dochází k tomu, že aby měl film dostatečné tempo a humor, vystříhají se z něj některé pomalejší scény, které ten humor a tempo nemají. Pařba ve Vegas vypadá, jako kdyby někdo slepil dohromady film z těchhle vystřižených scén! P.S: Ten Mike Tyson u piána, co je v traileru, v samotném filmu není (tedy je tam Mike Tyson [patří mu ten tygr], ale nezpívá u piána).

Trailer k filmu

Související články k filmu Pařba ve Vegas

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Série Bláznivá dovolená prožije velký restart

  Série Bláznivá dovolená prožije velký restart

  1. 4. 2015 08:00 Pamatujete si na populární americkou filmovou řadu Bláznivých dovolených? Znáte? Tak přátelé, pozor! Chevy Chase jako neobratná hlava rodiny Clark Griswold se má vrátit v novém díle. Navíc se prý chystá kompletní restart série s Edem Helmsem v hlavní roli.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Top 5 nejlepších rolí Bradleyho Coopera, který exceluje v Americkém sniperovi

  Top 5 nejlepších rolí Bradleyho Coopera, který exceluje v Americkém sniperovi

  20. 1. 2015 23:15 Clin Eastwood natočil svůj komerčně nejúspěšnější film v 84 letech. Snímek odehrávající se Iráku láme v USA rekordy v návštěvnosti a navíc je nominován v několika kategoriích na Oscara. Zlatou sošku si může odnést nejen Clin Eastwood za nejlepší film, ale také Bradley Cooper za hlavní mužskou roli. Podívejte se na pět nejlepších rolí tohoto převážně komediálního herce.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Pařba na třetí - recenze

  Pařba na třetí - recenze

  1. 6. 2013 15:00 Hollywoodská studia fungují jako promazaná soukolí, která mají za úkol generovat zisky svým vlastníkům. Veškeré další úvahy o smyslu a významu některých filmů, debaty o scénářích, kultuře a umění, jsou prostě zbytečná. Takže když někdo před časem napsal, že TheHangover Part 2 byl zbytečný film a totéž bude psát o třetím díle TheHangover Part 3, nepochopil vůbec nic.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.