Tiché místo: Část II postaví hrdiny před mnohem větší hrozbu

2. 1. 2020 14:15 - Trailery | Autor: Adam Homola

Tiché místo: Část II postaví hrdiny před mnohem větší hrozbu Zdroj: Archiv

První plnohodnotný trailer na Tiché místo: Část II je tady, a zatímco teaser byl skoupý na slovo, trailer toho ukazuje možná až příliš.

Rozhodně byste se na něj tak neměli dívat, pokud jste první Tiché místo neviděli a pokud vám záleží na příběhu. Proto vám raději nebudeme nic spoilovat ani v textu a zvažte sami nakolik si chcete nechat události jedničky/dvojky prozradit.

Tiché místo: Část II natáčí opět John Krasinski, který stojí i za scénářem. Řady herců ve dvojce rozšíří Cillian Murphy a Djimon Hounsou, ale jaké přesně budou jejich role zatím nevíme. Stejně tak toho moc nevíme o příběhu, nicméně jedno je jisté: teď už to nebudou mít hlavní hrdinové tak jednoduché. Potkají totiž hned několik nových lidských tváří, jenže ne každý člověk si zaslouží férové zacházení a záchranu. Tvůrci tak nejspíš nastolí už poněkud otřepanou otázku, a to sice zda náhodou nejsou větší monstra sami lidé...

Tiché místo: Část II uvidíme v kinech v březnu letošního roku.

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.