Tabulku návštěvnosti kin vede komedie Alice Nellis

9. 11. 2011 13:26 - Téma | Autor: red

Tabulku návštěvnosti kin vede komedie Alice Nellis zdroj: Archiv

Komedie režisérky a scenáristky Alice Nellis Perfect Days s podtitulem I ženy mají své dny zaujala hned po premiéře první místo v tabulce nejnavštěvovanějších filmů českých kin. O víkendu ji zhlédlo 40.497 diváků, kteří v pokladnách nechali pět milionů korun.

Podle informací Unie filmových distributorů je na druhém místě americký animovaný snímek Tintinova dobrodružství, který si nenechalo ujít 15.650 lidí. Třetí je distribuční novinka - sci-fi Vyměřený čas s bilancí 10.497 diváků.

Dosud stále vedoucí Muži v naději režiséra a scenáristy Jiřího Vejdělka klesli na čtvrté místo. V kinech se však promítají už jedenáct týdnů, dosud je zhlédlo tři čtvrtě milionu diváků a na kontě mají 93,5 milionu korun. Pokračování snímku Bastardi režiséra Jana Lengyela podle scénáře Tomáše Magnuska skončilo šesté.

Tintinova dobrodružství

Z domácí produkce je film Alois Nebel jedenáctý a Vorlíčkova Saxána a Lexikon kouzel dvanáctá. Závěr první dvacítky patří filmům Dům Zuzany Liové a Sedláčkově hořké komedii Rodina je základ státu.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ridley Scott to nevzdává a pořád sní o dalším Vetřelci

Ridley Scott to nevzdává a pořád sní o dalším Vetřelci

4. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Ridley Scott se šance na dalšího Vetřelce nevzdává a teď má i konkrétní nápad, který by si dost možná rád natočil. Pokud to ovšem stihne.
Mission Impossible 7 obnoví natáčení v září

Mission Impossible 7 obnoví natáčení v září

3. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Mission Impossible 7 byl jeden z těch největších a nejvýraznějších filmů, jehož natáčení zhatila celosvětová pandemie koronaviru.
Režisérka Wonder Woman odmítla natáčet Ligu spravedlnosti

Režisérka Wonder Woman odmítla natáčet Ligu spravedlnosti

2. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Patty Jenkins, režisérka Wonder Woman a nadcházející Wonder Woman 1984 prozradila, proč odmítla natáčet Ligu spravedlnosti.
Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

1. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Jeden z nejostřeji sledovaných hollywoodských projektů si právě našel nový domov. Novinku od Martina Scorseseho uvidíme sice i v kinech, ale doma bude na Apple.