Star Trek 4 nakonec přeci jen možná vznikne

20. 11. 2019 - 10:57 | Novinky | Adam Homola

Star Trek 4 nakonec přeci jen možná vznikne zdroj: tisková zpráva

Že by ten Star Trek 4 nakonec přeci jen byl? Studio Paramount je prý v posledních fázích vyjednávání s Noahem Hawleym (seriály Fargo, Sběratelé kostí, Legion a další), který, pokud na to kývne, bude další Star Trek psát, produkovat i režírovat.

Údajně by mělo jít pořád o pokračování stávající filmové série, kterou v roce 2009 rozjel J.J. Abrams. Z herců se očekává návrat všech hlavních účastníků: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, karl Urban a John Cho. 

Klíčové je ovšem slůvko „očekává“, protože zatím není ani režisér, ani scénář a ani datum produkce, natož tak herci. Podle The Hollywood Reporter je ale všechno na dobré cestě a pokud se něco nepokazí, uvidíme další Star Trek v původní sestavě (bez zesnulého Antona Yelchina).

Star Trek to neměl v posledních letech v kinech zrovna jednoduché. Všechny tři díly se povedly, ale ani jeden neutržil žádné astronomické peníze a rozpočty nebyly zrovna nejmenší. Přitom není důvod, aby si Star Trek na tu potenciální miliardu nesáhl. Co do tržeb je pořád ale někde úplně jinde než třeba Star Wars.

Mimochodem ve vzduchu pořád visí i nějaký ten drsnější Star Trek (spin-off) na kterém by měl pracovat Quentin Tarantino. Tomu „zbývá“ už jen jeden film (Tenkrát v Hollywoodu byl jeho devátý a natočit jich chce jen deset). Jestli se ale upíše zrovna Tarantino zrovna Star Treku, nebo si udělá zase něco vlastního a originálního, je zatím ve hvězdách.

zdroj: A-Company

zdroj: A-Company

zdroj: A-Company

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.