Star Trek 4 nakonec přeci jen možná vznikne

20. 11. 2019 - 10:57 | Novinky | Adam Homola

Star Trek 4 nakonec přeci jen možná vznikne zdroj: tisková zpráva

Že by ten Star Trek 4 nakonec přeci jen byl? Studio Paramount je prý v posledních fázích vyjednávání s Noahem Hawleym (seriály Fargo, Sběratelé kostí, Legion a další), který, pokud na to kývne, bude další Star Trek psát, produkovat i režírovat.

Údajně by mělo jít pořád o pokračování stávající filmové série, kterou v roce 2009 rozjel J.J. Abrams. Z herců se očekává návrat všech hlavních účastníků: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, karl Urban a John Cho. 

Klíčové je ovšem slůvko „očekává“, protože zatím není ani režisér, ani scénář a ani datum produkce, natož tak herci. Podle The Hollywood Reporter je ale všechno na dobré cestě a pokud se něco nepokazí, uvidíme další Star Trek v původní sestavě (bez zesnulého Antona Yelchina).

Star Trek to neměl v posledních letech v kinech zrovna jednoduché. Všechny tři díly se povedly, ale ani jeden neutržil žádné astronomické peníze a rozpočty nebyly zrovna nejmenší. Přitom není důvod, aby si Star Trek na tu potenciální miliardu nesáhl. Co do tržeb je pořád ale někde úplně jinde než třeba Star Wars.

Mimochodem ve vzduchu pořád visí i nějaký ten drsnější Star Trek (spin-off) na kterém by měl pracovat Quentin Tarantino. Tomu „zbývá“ už jen jeden film (Tenkrát v Hollywoodu byl jeho devátý a natočit jich chce jen deset). Jestli se ale upíše zrovna Tarantino zrovna Star Treku, nebo si udělá zase něco vlastního a originálního, je zatím ve hvězdách.

zdroj: A-Company

zdroj: A-Company

zdroj: A-Company

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

22. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros má s Mortal Kombatem velké plány a pokud se něco nepokazí, u prvního dílu jen tak neskončí.
Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.