SOUTĚŽ o lístky na premiéru filmu Životní šance s osobní účastí Paula Pottse

- Téma autor: red

Soutěžte o 15 vstupenek pro dvě osoby na slavnostní premiéru snímku Životní šance, kterou osobně uvede britský zpěvák Paul Potts!

Slavnostní premiéra se odehraje v pátek 7. 2. od 18.30 hodin v kině Cinema City Slovanský dům (Na příkopě 22, Praha 1). Vítěz historicky prvního ročníku soutěže "Británie má talent" a dnes slavný operní zpěvák Paul Potts zde film osobně uvede a setká se na místě s několika českými celebritami spojenými se soutěží Česko-Slovensko má talent.

Životní šance je britská komedie, která má sílu Popelky a humor Billy Eliota. V historicky první sérii televizní show „Británie hledá talent“ předstoupil před krutou porotu a nepřátelské obecenstvo Paul Potts. Nevzhledný, jako exot ohlásil, že zazpívá operní árii a ve svých čtyřiceti letech sklidil to, co doposud od života – výsměch a kopance. Naposledy. Paul Potts začal zpívat árii z Pucciniho opery Turandot a jeho život se v té vteřině navždy změnil. Za pár okamžiků mu uslzená porota ležela u nohou a diváci nadšeně aplaudovali. Soutěž nakonec oproti všem předpokladům a sázkovým kurzům vyhrál, jeho operní vystoupení shlédlo na YouTube 120 milionů lidí, operní album, které následně vydal, se stalo nejprodávanější deskou v několika zemích světa. A na začátku byl jen drzý tlusťoch, který chtěl veřejně zpívat operu.

Soutěž skončila, výherce jsme kontaktovali e-mailem. Seznam výherců:

Dračka Martin
Fruhauf Tomáš
Heincová Simona
Janíková Ivana
Kordová Martina
Kubová Dominika
Marková I.
Mendlík Michal
Ondráčková Hana
Ondrejková Katka
Pelcová R.
Pintnerová Petra
Plechata I.
Řehoř Miloš
Šichtarová Lucie

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.