Šílená noc vám představí Santu Clause jak ho ještě neznáte

6. 10. 2022 - 10:20 | Trailery | Adam Homola

Šílená noc vám představí Santu Clause jak ho ještě neznáte zdroj: Foto: Universal

David Harbour je sympaťák, co má ale trochu smůlu. V seriálu Stranger Things prorazil a zazářil, jenže pak následoval tvrdý náraz do zdi v podobě už relativně zapomenutého Hellboye.

Naštěstí pro Harboura je tu ale ještě Marvel, kde si v Black Widow zahrál Red Guardiana a v téhle vděčné roli se vrátí i v nadcházejícím filmu Thunderbolts. A kdo ví, třeba nakonec dostane svůj vlastní seriál na Disney+.

Harbour má tak navzdory Hellboyovi kariéru rozjetou solidně a blížící se Šílená noc (v originálu Violent Night) by mu mohla jen pomoct. Půjde totiž o velmi neseriózní akční film, kde si zahraje Santu Clause. Jenže takového, jak ho asi neznáte.

Zdejší Santa sice chodí komínem, roznáší dárky a vůbec chová se a vypadá jako víceméně typický Santa. Jenže když se na scéně objeví banda zlodějů, vezme Santa situaci pevně do svých rukou a začne svérázná akční podívaná. Z traileru to sice na žádnou masivní pecku nevypadá, ale mohla by se z toho vyklubat solidní vánoční blbina? Mohla…

Hrají: David Harbour, John Leguizamo, Beverly D'Angelo, Cam Gigandet, Alex Hassell, Edi Patterson, Alexis Louder, André Eriksen, Erik Athavale, Sean Skene a další.

Film pod produkčním dohledem Davida Leitche (režisér Johna Wicka, Deadpoola 2, Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, Bullet Train…) natočil Tommy Wirkola (Mrtvý sníh, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, 7 životů, Cesta za smířením…).

Sílenou noc uvidíme v kinech už 8. prosince.

zdroj: Universal Pictures

Zdroje: Universal Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.