Režisér Antoine Fuqua chystá remake Sedmi statečných

3. 3. 2015 - 12:00 | Novinky | Vojtěch Karlík

Režisér Antoine Fuqua chystá remake Sedmi statečných zdroj: tisková zpráva

Když v létě režisér Antoine Fuqua ohlásil, že chystá remake kultovního westernu Sedm statečných, nebylo to až tak velké překvapení. O novém zpracování slavného filmu se vlastně mluví neustále a bylpo jen otázkou času, kdo se díla ujme. Nyní začíná být i jasnější, kdo by se mohl stát členem slavné sedmičky.

Obsazení tehdejšího Sturgesova snímku udělalo z hodně herců hvězdy první velikosti, na jiné se časem zapomnělo. Oněch sedm hrdinů však stále patří mezi kultovní postavy šedesátých a sedmdesátých let.  Yul Brynner, Steve McQueen, Charles Bronson, James Coburn, Robert Vaughn, Brad Dexter, Horst Buchholz a samozřejmě Eli Wallach - na nejlepšího westernového padoucha všech dob nesmíme zapomenout.

zdroj: Archiv

Myslíte si, že někdo může trumfnout první film Sedm statečných?

První a momentálně hodně přetřásanou hvězdou je Chris Pratt. Jeho komediální výstup ve Strážcích Galaxie z tohoto herce udělal hvězdu a konečně si jej začali všímat ve větší míře i další režiséři. Zatím nejnovějším přírustkem do týmu je Ethan Hawke. Pro tohoto herce půjde o první spolupráci s Fuquou a Denzelem Washingtonem od filmu Training Day. 

A je to venku! Denzel Washington bude jednoznačně největším hereckým lákadlem nového zpracování, ale upřímně, docela by se hodil na hlavního padoucha.

Zatím jedinou potvrzenou ženskou hrdinkou je Haley Bennett, kterou Antoine Fuqua objevil pro film Equalizer. Ta by měla být tím, kdo pistolníky najme k ochraně ohrožené vesnice.

Zdroje: Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.