Resident Evil 6 se začne natáčet již brzy

18. 7. 2015 12:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Resident Evil 6 se začne natáčet již brzy Zdroj: Archiv

Po delší pauze, kdy se v médiích neobjevovaly žádné informace o potvrzeném pokračování šestého dílu populární série Resident Evil, potvrdila herečka Milla Jovovich, že se začne natáčet velmi brzy. Šestý díl zatím nemá pevně stanovené datum premiéry, ale luví se o konci roku 2016, nebo roce následujícím.

Milla Jovovich je s oblíbenou hororovou řadou bytostně spjata a médiím potvrdila, že natáčení začne již příští týden v Jižní Africe. Téměř čtyřicetiletá hvězda vypadá zatím stále k světu a podle všeho si v chystaném snímku zahraje opět zásadní postavu Alice. 

Za zpožděním filmu nejsou žádné šarvátky mezi producenty, ale fakt, že Jovovich se svým manželem Paul WS Andersonem čekala druhé dítě. Toto byl podle všeho jediný důvod, proč se přípravy šestky zastavily. Příběh se bude opět točit kolem nekonečného souboje mezi Alicí a korporací Umbrella. Můžeme se těšit na vydařenou zápletku.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.