Rebel Shia LaBeouf vypadá v nové roli „výběrčího daní“ děsivě

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Shia LaBeouf je sice kontroverzní a občas by zasloužil trochu profackovat, ale herec je to skvělý a zajímavé role si vybírat umí. O jeho nové postavě v nadcházejícím filmu The Tax Collector zatím sice nevíme prakticky nic, ale už jenom její vzezření dává tušit, že tenhle snímek pro děti nebude.

The Tax Collector natáčí režisér David Ayer, se kterým už LaBeauf spolupracoval na filmu Fury. LaBeauf je na první oficiální fotce skoro k nepoznání - je potetovaný a vypadá tak, že ho opravdu nechcete naštvat.

Pokud bude tedy přímo jeho postava oním „výběrčím daní“, budete daně chtít platit. Potetovaný LaBeauf svým způsobem trochu připomíná Jokera ze Sebevražedného oddílu, shodou okolností také filmu od Ayera.

O zápletce The Tax Collector nevíme také prakticky nic, ale je jasné, že tohle žádná fantasy pohádka nebude. Naopak by nás mohlo čekat dost nekompromisní drama či thriller.

Režisér David Ayer natočil již zmíněný Sebevražedný oddíl a Železná srdce, ale taky Street Kings, End of Watch, Sabotage, nebo třeba loňský Bright.

The Tax Collector nemá ještě ani stanoveno datum premiéry, ale nejspíš se ho dočkáme někdy v průběhu příštího roku. Vedle LaBeoufa tam hrají ještě Lana Parrilla, Elpida Carrillo, Casper Smart, George Lopez, Brendan Schaub a další.

shia la beouf tax collector

Zdroj: Twitter

Zdroje: David Ayer Twitter

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.