Rebel Shia LaBeouf vypadá v nové roli „výběrčího daní“ děsivě

13. 8. 2018 - 11:27 | Dokina.cz | Adam Homola

Rebel Shia LaBeouf vypadá v nové roli „výběrčího daní“ děsivě zdroj: tisková zpráva

Shia LaBeouf je sice kontroverzní a občas by zasloužil trochu profackovat, ale herec je to skvělý a zajímavé role si vybírat umí. O jeho nové postavě v nadcházejícím filmu The Tax Collector zatím sice nevíme prakticky nic, ale už jenom její vzezření dává tušit, že tenhle snímek pro děti nebude.

The Tax Collector natáčí režisér David Ayer, se kterým už LaBeauf spolupracoval na filmu Fury. LaBeauf je na první oficiální fotce skoro k nepoznání - je potetovaný a vypadá tak, že ho opravdu nechcete naštvat.

Pokud bude tedy přímo jeho postava oním „výběrčím daní“, budete daně chtít platit. Potetovaný LaBeauf svým způsobem trochu připomíná Jokera ze Sebevražedného oddílu, shodou okolností také filmu od Ayera.

O zápletce The Tax Collector nevíme také prakticky nic, ale je jasné, že tohle žádná fantasy pohádka nebude. Naopak by nás mohlo čekat dost nekompromisní drama či thriller.

Režisér David Ayer natočil již zmíněný Sebevražedný oddíl a Železná srdce, ale taky Street Kings, End of Watch, Sabotage, nebo třeba loňský Bright.

The Tax Collector nemá ještě ani stanoveno datum premiéry, ale nejspíš se ho dočkáme někdy v průběhu příštího roku. Vedle LaBeoufa tam hrají ještě Lana Parrilla, Elpida Carrillo, Casper Smart, George Lopez, Brendan Schaub a další.

shia la beouf tax collector zdroj: tisková zpráva

Zdroj: Twitter

Zdroje: David Ayer Twitter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.