Osmý díl Harryho Pottera míří na divadelní prkna

26. 10. 2015 17:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Osmý díl Harryho Pottera míří na divadelní prkna Zdroj: Archiv

Jak už to tak bývá, když se objeví nějaká fakt výnosná značka, je velmi těžké ji jen tak hodit za hlavu. Spisovatelka Rowlingová sice jednu dobu tvrdila, že s Harry Potterem skončila, ale ukazuje se, že to není až tak pravda. Zbrusu nový díl totiž zamíří příští léto na divadelní prkna.

Představení se jmenuje Harry Potter and the Cursed Child a premiéra se připravuje v londýnském Palace Theatre ve West Endu. Autorka potvrdila, že nový příběh napsaný speciálně pro divadlo není prequelem, což znamená jediné, bude se odehrávat po skončení sedmého dílu.Mezitím už utekla další zajímavá informace, která trochu více naznačuje příběh.

harry Zdroj: Archiv

Harry Potter už dávno není studentem v Bradavicích. Má dvě děti a pracuje na ministerstvu čar a kouzel jako velmi vysoký úředník. A je dokonce rodičem, protože se se svojí ženou stará o tři školou povinné děti. Vše vypadá velmi idylicky a to až do té doby, než se ozve temná minulost. Ta zamává poklidným životem rodinky a nejvíce se prý dotkne nejmladšího Harryho syna Albuse. Ten se podle všeho jmenuje podle zemřelého ředitele bradavické školy Albuse Brumbála.

No myslete si, že blouzníme, ale je klidně možné, že za takové tři čtyři roky můžeme jít do kina na zbrusu nový film.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.