Osmý díl Harryho Pottera míří na divadelní prkna

26. 10. 2015 17:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Osmý díl Harryho Pottera míří na divadelní prkna

Jak už to tak bývá, když se objeví nějaká fakt výnosná značka, je velmi těžké ji jen tak hodit za hlavu. Spisovatelka Rowlingová sice jednu dobu tvrdila, že s Harry Potterem skončila, ale ukazuje se, že to není až tak pravda. Zbrusu nový díl totiž zamíří příští léto na divadelní prkna.

Představení se jmenuje Harry Potter and the Cursed Child a premiéra se připravuje v londýnském Palace Theatre ve West Endu. Autorka potvrdila, že nový příběh napsaný speciálně pro divadlo není prequelem, což znamená jediné, bude se odehrávat po skončení sedmého dílu.Mezitím už utekla další zajímavá informace, která trochu více naznačuje příběh.

harry

Harry Potter už dávno není studentem v Bradavicích. Má dvě děti a pracuje na ministerstvu čar a kouzel jako velmi vysoký úředník. A je dokonce rodičem, protože se se svojí ženou stará o tři školou povinné děti. Vše vypadá velmi idylicky a to až do té doby, než se ozve temná minulost. Ta zamává poklidným životem rodinky a nejvíce se prý dotkne nejmladšího Harryho syna Albuse. Ten se podle všeho jmenuje podle zemřelého ředitele bradavické školy Albuse Brumbála.

No myslete si, že blouzníme, ale je klidně možné, že za takové tři čtyři roky můžeme jít do kina na zbrusu nový film.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Filmová filharmonie hrála v Rudolfinu pro milovníky sci-fi

Filmová filharmonie hrála v Rudolfinu pro milovníky sci-fi

18. 11. 2019 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Fanoušci vědeckofantastického žánru měli 9. listopadu opět svátek. Pražské Rudolfium rozvibrovaly melodie z toho nejlepšího, co filmový scifi svět nabízí. Orchestr Filmová filharmonie společně s pěveckým sborem předvedli ve vyprodané Dvořákově síni nejen notoricky známé skladby, ale zaujali také náročnějším výběrem.
Recenze: Doktor Spánek od Stephena Kinga – máte odvahu vrátit se do hotelu Overlook?

Recenze: Doktor Spánek od Stephena Kinga – máte odvahu vrátit se do hotelu Overlook?

18. 11. 2019 | Recenze | Matěj Svoboda

S trochou nadsázky se dá říct, že kdyby Stephen King zkusil knižně vydat svůj nákupní seznam, stal by se z něj bestseller a pár let nato bychom se dočkali filmové adaptace.
Le Mans včera, dnes a zítra

Le Mans včera, dnes a zítra

15. 11. 2019 | Téma | Václav Rybář

Nemilosrdná čtyřiadvacetihodinovka se po dlouhé odmlce vrací na stříbrná plátna.
Recenze: Le Mans '66 – Nejrychlejší kandidát na film roku?

Recenze: Le Mans '66 – Nejrychlejší kandidát na film roku?

15. 11. 2019 | Recenze | Matěj Svoboda

Filmy o závodění mají něco do sebe i pro diváky, kteří při cestování tráví většinu času v přecpané tramvaji. Řev motorů, spálené gumy, dokonalé soustředění závodníků a absolutní adrenalin zkrátka dokážou strhnout.