Nové ukázky na Blade Runnera přináší otázky i odpovědi

- Trailery autor: Adam Homola

Od nového Blade Runnera nás dělí něco málo přes měsíc, a tak studio Warner Bros. vyrukovalo se dvěma novými TV spoty a také oficiálním plakátem.

A zatímco TV spoty jsou fajn a na film lákají, plakát mě osobně spíš odrazuje. Klišoidní sestavení postav, nudný kontrast modré a oranžové, žádné extra výrazivo ve tvářích a z prostředí tam taky skoro nic není. Plusové body za Atari po obou stranách, ale to je asi tak všechno.

TV spoty už nabízí několik nových záběrů které jsme v trailerech neviděli, ale nenabízí odpovědi. A to i přesto, že se jeden z nich jmenuje „odpovědi“, zatímco ten druhý „otázky“. Uvidíme, jestli se vůbec nějakých zásadních odpovědí dočkáme i ve filmu samotném, ale to snad asi ano. Do té doby můžeme jen hádat a těšit se.

 

blade runner 2049

Tagy: sci-fi Blade Runner

Zdroje: 2001 Warner Bros

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.