Nová upoutávka na Apollo 11 vás vrátí o 50 let zpět

28. 2. 2019 8:49 - Trailery | Autor: Redakce Dokina.cz

Nová upoutávka na Apollo 11 vás vrátí o 50 let zpět Zdroj: Archiv

Apollo 11 je oproti jiným vesmírným snímkům unikátní v tom, že je natočen výhradně z archívních záběrů starých 50 let. Režisér Todd Douglas Miller, tak nemusel vymýšlet žádný nový zapeklitý příběh, protože příběh Apolla 11 napsaly dějiny.

Dokumentární film o legendárním letu Apollo 11 vtrhne již 8. března do kin. Bohužel do těch amerických. Zda si na své přijdou také diváci u nás, je zatím ve hvězdách, momentálně nezbývá než doufat.

V unikátním dokumentu o letu Apollo 11 použili tvůrci velké množství materiálů, které nebyly dosud nikde publikovány, což je pro režiséra menším esem v rukávu. Famózní zpracování tak vtáhne diváka zpět do dne, který se nesmazatelným písmem zapsal do dějin civilizace.

Na své si přijdou diváci, které až tak moc nezajímá samotné soukromí astronautů, kterého si mohli užít do sytosti koncem roku 2018 ve snímku První člověk. Apollo 11 se totiž zaměřil výhradně na misi jako takovou, takže bezesporu udrží pozornost diváka od začátku až do konce.

Podívejte se na nejnovější trailer k filmu Apollo 11:

A taky na druhý oficiální plakát:

apollo 11 Zdroj: Archiv

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.