Natáčení Mission: Impossible 7 se odkládá kvůli koronaviru

25. 2. 2020 10:10 - Novinky | Autor: Adam Homola

Natáčení Mission: Impossible 7 se odkládá kvůli koronaviru Zdroj: Paramount Pictures

Koronavirus má už dopad na spoustu odvětví, oborů a průmyslů, včetně toho filmového. Aktuálním příkladem je pozastavení natáčení Mission: Impossible 7.

To bylo naplánováno v Itálii a mělo trvat tři týdny. Jenže je to právě Itálie, kde se v posledních dnech objevila řada případů nakažení koronavirem a v souvislosti s tím i několik úmrtí. Filmaři se tak Itálii vyhýbají a plánované natáčení zrušili.

Jestli se natáčení v Itálii kompletně a definitivně ruší, nebo se pouze odsouvá, zatím nikdo neví. V tuto chvíli totiž není jasné jak na tom bude Itálie s koronavirem za týden, za měsíc, nebo později. Filmový štáb tak má v současné době „pauzu", respektive tvůrci mohou připravovat a eventuálně natáčet jiné části filmu v jiných lokacích.

The Hollywood Reporter tvrdí, že hlavní hvězda série, Tom Cruise, v Itálii nebyl.

Sedmý i osmý díl Mission: Impossible natáčí opět Christopher McQuarrie a oba filmy by měly vznikat víceméně najednou. Pokud nedojde k dalším odkladům a překazení plánů, měla by se sedmička dostat do kin v červenci příštího roku a osmička v srpnu 2022.

zdroj: Archiv

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

9. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pamatujete ještě na horor Ti druzí? Hlavní roli měla Nicole Kidman a v roce 2001 s ním okouzlila kritiky i diváky. A teď se vrací.
V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

8. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér posledních dvou dílů Jumanji prozradil, že se chystá pokračování. Nejen kvůli stávající situaci je ještě hodně daleko, ale přípravy už pomalu začínají.
Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

7. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pátý Indiana Jones měl mít premiéru už v červenci příštího roku a natáčet se mělo zhruba touhle dobou. Jenže tomu je nyní konec nejen kvůli celosvětové pandemii koronaviru.
Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

6. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

V Marvelu, a nejen tam to je teď intenzivní. Plánové miliardy nikde, hotové filmy se odkládají, ty roztočené se točit přestávají… Přesto všechno se věci hýbou kupředu.