Liga Spravedlnosti dostane druhou šanci, na HBO Max bude Snyder Cut

21. 5. 2020 13:45 - Novinky | Autor: Adam Homola

Liga Spravedlnosti dostane druhou šanci, na HBO Max bude Snyder Cut zdroj: DC Comics

Nová verze Ligy Spravedlnosti, kterou si sestříhá a nově dokončí sám režisér Zack Snyder, vyjde příští rok na nové streamovací službě HBO Max.

Zatím ovšem nevíme, v jakém formátu se tam film objeví. Ve hře jsou prý dvě možnosti – může jít až o čtyřhodinový film, ale ve vzduchu je taky „seriálová varianta“. Tedy jednoduché rozseknutí příliš dlouhé filmu na několik na sebe navazujících epizod.

Nejasný je i rozpočet, protože celý ten slavný „Snyder Cut“ nebude zadarmo. Pracovat na něm bude vedle Zacka Snydera kupa lidí a půjde v podstatě o téměř plnohodnotnou postprodukci. Znovu se tak bude dělat hudba, zvuky, triky, střih a další věci. Něco z toho se jen upraví a něco z toho se udělá komplet znova. Ve hře je prý i možnost oslovení některých herců a nahrání několika nových dialogů. Do kostýmů a na plac je už asi nikdo nepožene, a tak natáčení, pokud nějaké bude, se tak bude týkat pouze hlášek.

Celá tahle sranda pak bude podle zdrojů Variety a Deadline stát něco mezi 20–30 miliony dolarů. Poptávka po Snyder Cutu nicméně je, fanoušci si ho přejí už od vydání filmu a teď se konečně dočkají. A pro novou streamovací službu HBO Max to bude úlovek, který k sobě přiláká spoustu lidí.

Zack Snyder sice režisérem Ligy Spravedlnosti je, nicméně film kvůli rodinné tragédii nedotočil a ani nedokončil. Zastoupil ho Joss Whedon a výsledný film byl nakonec nepříliš zajímavý slepenec, který zklamal fanoušky, kritiky, normální diváky i účetní v Hollywoodu. Liga Spravedlnosti tak dostane druhou šanci a byť kvůli své přehnaně dlouhé stopáži nebude Snyder Cut „normální“ film, možná bude konečně za něco stát.

zdroj: Freeman Ent.

Zdroje: Variety , Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

29. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Tak a je to oficiální, Cate Blanchett si ve filmu podle počítačové hry Borderlands opravdu zahraje.
Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

28. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Když už se tak nějak počítalo s tím, že příští Superman bude někdo jiný, přihlásil se Henry Cavill o slovo. A když to všechno klapne, uvidíme ho minimálně ještě jednou.
Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

27. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet jeho dlouholetý kamarád a spolupracovník Doug Liman.
Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

26. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Producent Frank Marhsall stál na pozadí obrovské řady legendárních filmů, a to včetně série Indiana Jones. Aktuálně se chystá pětka a Marshall prozradil hned několik zajímavých novinek.