Leonardo DiCaprio bojuje v The Revenant o holý život

29. 9. 2015 16:25 - Trailery | Autor: Adam Homola

Leonardo DiCaprio bojuje v The Revenant o holý život

Z Wall Street do nemilosrdné americké divočiny. Taková je cesta zatím poslední a nadcházející role Leonarda DiCapria. Ten před nějakou dobou dotočil snímek The Revenant, který přijde do českých kin 14. ledna 2016 a teď se můžete podívat na první trailer.

The Revenant je inspirován pravdivým příběhem dobrodruha Hugha Glasse, kterého brutálně napadl medvěd. Jeho parťáci, včetně důvěrníka Johna Fitzgeralda, ho nechali na pospas divočině s tím, že stejně podlehne svým zraněním. Glass se ale z šoku probral a poháněn myšlenkou na svoji rodinu se dostal přes nekompromisní divočinu a nelítostnou zimu až do svého cíle.

Film natočil oscarový Alejandro G. Iñárritu (Birdman, Babel), který se také podílel na scénáři. Vedle DiCapria se můžeme těšit taky na obvykle výborného Toma Hardyho, který hraje Fitzgeralda. Jinými slovy cílí Iñárritu v čele s DiCapriem opět na oscarovou sezónu a i když to nebude mít lehké, zatím dostupné materiály naznačují velkou podívanou. Hlavně podívanou natolik surovou, že mě chvílemi mrazí už z traileru.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.