Kriminálního bosse Carmine si v The Batman zahraje John Turturro

25. 11. 2019 9:31 - Dokina.cz | Autor: Adam Homola

Kriminálního bosse Carmine si v The Batman zahraje John Turturro Zdroj: Archiv

Robert Pattinson se v roli Batmana pořádně zapotí. Řady jeho nepřátel totiž právě rozšířil dobře známý kriminální boss Carmine Falcone, kterého si zahraje dobře známý profík John Turturro.

Postavu Carmine Falconeho si můžete pamatovat třeba z Nolanova Batman začíná, kde si ho zahrál legendární Tom Wilkinson. Turturro je sice někde hodně jinde než Wilkinson, každopádně herec je to pořád skvělý a není důvod, aby roli kriminálního bosse nezvládl na výbornou.

Turturro hraje většinou v menších produkcích a do obřích blockbusterů se moc nehrne. Výjimkou potvrzující pravidla je třeba série Transformers od Michaela Baye, kde ztvárnil excentrického vládního agenta.

V roce 2011 se John Turturro objevil i v České republice, kdy na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech přebral cenu prezidenta festivalu.

The Batman bude v kinech v červnu 2021.

Zdroje: Matt Reeves Twitter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Chris Pratt: Jurský svět 3 bude jako Avengers: Endgame

Chris Pratt: Jurský svět 3 bude jako Avengers: Endgame

21. 2. 2020 | Novinky | Adam Homola

Jurský svět překvapil, dvojka trochu zklamala a za nedlouho se začne natáčet trojka. Která by měla být něco jako dinosauří Avengers: Endgame, alespoň podle Chrise Pratta.
Na vlnách lásky. Rudolfinum ovládly filmové romantické melodie

Na vlnách lásky. Rudolfinum ovládly filmové romantické melodie

20. 2. 2020 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Na den svatého Valentýna se Filmová filharmonie v pražském Rudolfinu opět postarala o hluboký zážitek. Pro své posluchače si orchestr pod vedením Josefa Kurfiřta připravil výběr romantických filmových skladeb napříč žánry. Kdo ale čekal samé sladké a pomalé melodie, mohl být dost překvapen.
7 filmů o první světové válce, které byste rozhodně měli vidět

7 filmů o první světové válce, které byste rozhodně měli vidět

20. 2. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Tříoscarová pecka 1917 se už promítá i v českých kinech. Strhující příběh o hrdinství, odvaze, naději a zbytečnosti války byste si rozhodně neměli nechat ujít, ale pokud vám novinka Sama Mendese nebude stačit, máme pro vás pár dalších filmových tipů, ve kterých se podíváte do zákopů první světové války.
Recenze: 1917 – válka z první řady

Recenze: 1917 – válka z první řady

19. 2. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Zatímco druhé světové válce se filmaři věnují docela poctivě, tu první malinko flákají, letošní rok to ale platit naštěstí nebude