Komedie Záložní plán s Lopezovou jde do českých kin

8. 5. 2010 12:00 - Téma | Autor: red

Komedie Záložní plán s Lopezovou jde do českých kin zdroj: Archiv

Jennifer Lopezovou v hlavní roli nabízí nový americký film Záložní plán. Romantická komedie o touze ženy po založení rodiny natočená ve studiu Sony Pictures Entertainment se podle tvůrců snaží přiblížit zábavnou formou problémy moderní společnosti. Distribuční společnost Falcon dnes snímek, který bude mít českou premiéru 17. června, představila novinářům.

Hlavní hrdinka Zoe se snaží život naplánovat podle svých představ. Když se jí po několika vztazích nedaří najít dokonalého partnera, rozhodne se pro umělé oplodnění. Náhle však potká muže, který si ji získá. Navzdory těhotenství se ho nehodlá vzdát a oba se musí vyrovnávat s psychologickou zátěží, která jejich vztah provází. V roli partnera se představil australský herec Alex O'Loughlin.

"Píše se rok 2010 a lidské životy neprobíhají jasně definovaným způsobem - nemusíte se nejprve vdát či oženit a teprve potom mít děti," řekl o filmu producent Todd Black. Snímek se podle něj pokouší tuto skutečnost sdělit zábavným a krásným způsobem.

Záložní plán, Jennifer Lopez zdroj: Archiv

"Jednoznačně tu máme biologické hodiny, které odtikávají. A pokud dospějete do určitého věku, aniž byste potkaly toho pravého, musíte začít zvažovat jiné možnosti, pokud chcete mít rodinu," uvedla scénáristka Kate Angelová. Na nápad prý přišla v době, kdy sledovala, jak se její přítelkyně vypořádávají s problémy ženského života po třicítce.

Podle režiséra Alana Poula mělo značný vliv odhodlání, s jakým se Lopezová chopila role. "Jennifer má nevšední dar, dokáže po stránce fyzického humoru - grotesky - zajít velice daleko, a přitom současně zachovat uvěřitelnost své postavy," uvedl. Herečka uvedla, že ji scénář oslovil mimo jiné i proto, že se sama před nedávnem poprvé stala matkou. "Všechny ty vtípky o těhotenství a s tím související únavou, neukojitelným hladem a hormonálních změnách, to vše jsem opravdu velice dobře chápala," citují ji distribuční materiály.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jason Momoa si střihne sněhuláka

Jason Momoa si střihne sněhuláka

2. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros se dohodlo se Stampede Ventures na tom, že zrovna teď je ten pravý čas, kdy by měl vzniknout nový film o sněhulákovi.
Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

1. 7. 2020 | Trailery | Adam Homola

Nový hororový film Amulet má na svědomí debutující scénáristka a režisérka Romola Rarai.
U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.
Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

29. 6. 2020 | Trailery | Adam Homola

Gerard Butler míří do dalšího katastrofického filmu, tak doufejme, že to bude lepší než Geostorm.