Komedie Záložní plán s Lopezovou jde do českých kin

8. 5. 2010 - 12:00 | Téma | red

Komedie Záložní plán s Lopezovou jde do českých kin zdroj: tisková zpráva

Jennifer Lopezovou v hlavní roli nabízí nový americký film Záložní plán. Romantická komedie o touze ženy po založení rodiny natočená ve studiu Sony Pictures Entertainment se podle tvůrců snaží přiblížit zábavnou formou problémy moderní společnosti. Distribuční společnost Falcon dnes snímek, který bude mít českou premiéru 17. června, představila novinářům.

Hlavní hrdinka Zoe se snaží život naplánovat podle svých představ. Když se jí po několika vztazích nedaří najít dokonalého partnera, rozhodne se pro umělé oplodnění. Náhle však potká muže, který si ji získá. Navzdory těhotenství se ho nehodlá vzdát a oba se musí vyrovnávat s psychologickou zátěží, která jejich vztah provází. V roli partnera se představil australský herec Alex O'Loughlin.

"Píše se rok 2010 a lidské životy neprobíhají jasně definovaným způsobem - nemusíte se nejprve vdát či oženit a teprve potom mít děti," řekl o filmu producent Todd Black. Snímek se podle něj pokouší tuto skutečnost sdělit zábavným a krásným způsobem.

Záložní plán, Jennifer Lopez zdroj: tisková zpráva

"Jednoznačně tu máme biologické hodiny, které odtikávají. A pokud dospějete do určitého věku, aniž byste potkaly toho pravého, musíte začít zvažovat jiné možnosti, pokud chcete mít rodinu," uvedla scénáristka Kate Angelová. Na nápad prý přišla v době, kdy sledovala, jak se její přítelkyně vypořádávají s problémy ženského života po třicítce.

Podle režiséra Alana Poula mělo značný vliv odhodlání, s jakým se Lopezová chopila role. "Jennifer má nevšední dar, dokáže po stránce fyzického humoru - grotesky - zajít velice daleko, a přitom současně zachovat uvěřitelnost své postavy," uvedl. Herečka uvedla, že ji scénář oslovil mimo jiné i proto, že se sama před nedávnem poprvé stala matkou. "Všechny ty vtípky o těhotenství a s tím související únavou, neukojitelným hladem a hormonálních změnách, to vše jsem opravdu velice dobře chápala," citují ji distribuční materiály.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.