Komedie Záložní plán s Lopezovou jde do českých kin

8. 5. 2010 - 12:00 | Téma | red

Komedie Záložní plán s Lopezovou jde do českých kin zdroj: tisková zpráva

Jennifer Lopezovou v hlavní roli nabízí nový americký film Záložní plán. Romantická komedie o touze ženy po založení rodiny natočená ve studiu Sony Pictures Entertainment se podle tvůrců snaží přiblížit zábavnou formou problémy moderní společnosti. Distribuční společnost Falcon dnes snímek, který bude mít českou premiéru 17. června, představila novinářům.

Hlavní hrdinka Zoe se snaží život naplánovat podle svých představ. Když se jí po několika vztazích nedaří najít dokonalého partnera, rozhodne se pro umělé oplodnění. Náhle však potká muže, který si ji získá. Navzdory těhotenství se ho nehodlá vzdát a oba se musí vyrovnávat s psychologickou zátěží, která jejich vztah provází. V roli partnera se představil australský herec Alex O'Loughlin.

"Píše se rok 2010 a lidské životy neprobíhají jasně definovaným způsobem - nemusíte se nejprve vdát či oženit a teprve potom mít děti," řekl o filmu producent Todd Black. Snímek se podle něj pokouší tuto skutečnost sdělit zábavným a krásným způsobem.

Záložní plán, Jennifer Lopez zdroj: tisková zpráva

"Jednoznačně tu máme biologické hodiny, které odtikávají. A pokud dospějete do určitého věku, aniž byste potkaly toho pravého, musíte začít zvažovat jiné možnosti, pokud chcete mít rodinu," uvedla scénáristka Kate Angelová. Na nápad prý přišla v době, kdy sledovala, jak se její přítelkyně vypořádávají s problémy ženského života po třicítce.

Podle režiséra Alana Poula mělo značný vliv odhodlání, s jakým se Lopezová chopila role. "Jennifer má nevšední dar, dokáže po stránce fyzického humoru - grotesky - zajít velice daleko, a přitom současně zachovat uvěřitelnost své postavy," uvedl. Herečka uvedla, že ji scénář oslovil mimo jiné i proto, že se sama před nedávnem poprvé stala matkou. "Všechny ty vtípky o těhotenství a s tím související únavou, neukojitelným hladem a hormonálních změnách, to vše jsem opravdu velice dobře chápala," citují ji distribuční materiály.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.