Komedie Záložní plán s Jennifer Lopez má dnes světovou premiéru

- eXtra kiNo autor: red

S romantickou komedií Záložní plán se po dvouleté herecké přestávce na filmová plátna vrací americká herečka Jennifer Lopezová, nyní čtyřicátnice a matka dvojčat. Film ne nepodobný oblíbeným příběhům o ženách ve středním věku má dnes premiéru v severoamerických kinech. V českých kinech se snímek objeví 17. června.

"Je to film o ženě, které se ve svém životě dostala do určitého bodu," řekla Lopezová. "Je úspěšná... žije život naplno. Zároveň ale cítí, že nenašla člověka, se kterým by sdílela život a měla dítě, a tak se rozhodne, že to udělá sama. Rozhodne se, že si sama pořídí dítě."

V Záložním plánu se na pořad dne dostávají témata spojená s těhotenstvím. Lopezové nejsou vzdálená, v únoru 2008 se jí narodila dvouvaječná dvojčata Emme a Maximilian. Ztotožnit se však nedokázala s velkou filmovou sekvencí porodu do vody.

"Nerodila jsem do vody," podotkla herečka. "Byla jsem v nemocnici. Atmosféra byla mnohem umírněnější: žádný zpěv, žádné bubny. Hudba tam ale trochu byla. Ale kromě toho už nic podobného," řekla.

Záložní plán, Jennifer Lopez, Alex O'Loughlin

Kromě filmování a péče o děti, ve které se střídá se svým manželem, hudebníkem Markem Anthonym, Lopezová spravuje své impérium, do kterého patří parfémová řada, oděvy a hudba.
Co se filmů týče, vrátila se zpět ke kořenům, k romantickým komediím. Právě Krásná pokojská z roku 2002 nebo Smím prosit? z roku 2004 z ní učinily filmovou hvězdu.

"Láska je pro mě nekonečně fascinující téma," řekla se smíchem. "Zbožňuju dívat se s Markem na filmy z postele, k jeho velkému zármutku na romantické komedie. Nemá je moc v lásce, ale snáší to. Taková jsou naše noční rande."

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.