Komedie Záložní plán s Jennifer Lopez má dnes světovou premiéru

23. 4. 2010 - 18:35 | Téma | red

Komedie Záložní plán s Jennifer Lopez má dnes světovou premiéru zdroj: tisková zpráva

S romantickou komedií Záložní plán se po dvouleté herecké přestávce na filmová plátna vrací americká herečka Jennifer Lopezová, nyní čtyřicátnice a matka dvojčat. Film ne nepodobný oblíbeným příběhům o ženách ve středním věku má dnes premiéru v severoamerických kinech. V českých kinech se snímek objeví 17. června.

"Je to film o ženě, které se ve svém životě dostala do určitého bodu," řekla Lopezová. "Je úspěšná... žije život naplno. Zároveň ale cítí, že nenašla člověka, se kterým by sdílela život a měla dítě, a tak se rozhodne, že to udělá sama. Rozhodne se, že si sama pořídí dítě."

V Záložním plánu se na pořad dne dostávají témata spojená s těhotenstvím. Lopezové nejsou vzdálená, v únoru 2008 se jí narodila dvouvaječná dvojčata Emme a Maximilian. Ztotožnit se však nedokázala s velkou filmovou sekvencí porodu do vody.

"Nerodila jsem do vody," podotkla herečka. "Byla jsem v nemocnici. Atmosféra byla mnohem umírněnější: žádný zpěv, žádné bubny. Hudba tam ale trochu byla. Ale kromě toho už nic podobného," řekla.

Záložní plán, Jennifer Lopez, Alex O'Loughlin zdroj: tisková zpráva

Kromě filmování a péče o děti, ve které se střídá se svým manželem, hudebníkem Markem Anthonym, Lopezová spravuje své impérium, do kterého patří parfémová řada, oděvy a hudba.
Co se filmů týče, vrátila se zpět ke kořenům, k romantickým komediím. Právě Krásná pokojská z roku 2002 nebo Smím prosit? z roku 2004 z ní učinily filmovou hvězdu.

"Láska je pro mě nekonečně fascinující téma," řekla se smíchem. "Zbožňuju dívat se s Markem na filmy z postele, k jeho velkému zármutku na romantické komedie. Nemá je moc v lásce, ale snáší to. Taková jsou naše noční rande."

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.