Kingsman: První mise vypadá jako ten nejstylovější prequel

22. 6. 2020 - 11:00 | Trailery | Adam Homola

Kingsman: První mise vypadá jako ten nejstylovější prequel zdroj: 20th Century Fox

Ukázku na nové Kingsmany jsme tu neměli už několik měsíců. Teď se studio naštěstí ozvalo a připomnělo nám, že se pořád máme na co těšit.

The King’s Man, v české verzi Kingsman: První mise, vypadal stylově a velice dobře už z prvních ukázek a v té nové nijak nepolevuje. Naopak ještě trochu tlačí na pilu a pořád to vypadá skvěle.

V nové ukázce je hned několik nových záběrů i celých scén a vůbec to tam šlape minimálně stejně dobře jako minule. A stejně jako dřív, i tentokrát nám tvůrci připomínají, že Kingsman: První mise bude prequelem obou předchozích dílů. Uvidíme tedy, jak to všechno začalo a jak daly události před první světovou válkou vzniknout první „špiónské organizaci“.

V Kingsman: První mise hrají Ralph Fiennes jako T.E. Lawrence, Harris Dickinson jako Conrad, Liam Neeson jako Herbert Kitchener, Daniel Brühl jako Felix Yusupov, Rhys Ifans jako Grigori Rasputin, Gemma Arterton jako Mata Hari, Aaron Taylor-Johnson jako Lee Unwin, Charles Dance jako polní maršál Haig, Matthew Goode jako Tristan, Tom Hollander jako George V, Djimon Hounou jako Neil Kenlock, Stanley Tucci jako Merlin, Alison Steadman jako Guinevere, Robert Aramayo jako Gavrilo Princip, Alexandra Maria Lara jako Polly, Joel Basman jako Gawain a další.

Kingsman: První mise půjde do kin v polovině září, byť původně jsme se měli filmu dočkat už v únoru letošního roku. Za odklad samozřejmě nemůže nic jiného než celosvětová pandemie koronaviru, kvůli které se odkládají prakticky všechny velké filmy.

zdroj: Falcon

Zdroje: 20th Century Fox

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.