Kingsman: První mise vypadá jako ten nejstylovější prequel

22. 6. 2020 11:00 - Trailery | Autor: Adam Homola

Kingsman: První mise vypadá jako ten nejstylovější prequel zdroj: 20th Century Fox

Ukázku na nové Kingsmany jsme tu neměli už několik měsíců. Teď se studio naštěstí ozvalo a připomnělo nám, že se pořád máme na co těšit.

The King’s Man, v české verzi Kingsman: První mise, vypadal stylově a velice dobře už z prvních ukázek a v té nové nijak nepolevuje. Naopak ještě trochu tlačí na pilu a pořád to vypadá skvěle.

V nové ukázce je hned několik nových záběrů i celých scén a vůbec to tam šlape minimálně stejně dobře jako minule. A stejně jako dřív, i tentokrát nám tvůrci připomínají, že Kingsman: První mise bude prequelem obou předchozích dílů. Uvidíme tedy, jak to všechno začalo a jak daly události před první světovou válkou vzniknout první „špiónské organizaci“.

V Kingsman: První mise hrají Ralph Fiennes jako T.E. Lawrence, Harris Dickinson jako Conrad, Liam Neeson jako Herbert Kitchener, Daniel Brühl jako Felix Yusupov, Rhys Ifans jako Grigori Rasputin, Gemma Arterton jako Mata Hari, Aaron Taylor-Johnson jako Lee Unwin, Charles Dance jako polní maršál Haig, Matthew Goode jako Tristan, Tom Hollander jako George V, Djimon Hounou jako Neil Kenlock, Stanley Tucci jako Merlin, Alison Steadman jako Guinevere, Robert Aramayo jako Gavrilo Princip, Alexandra Maria Lara jako Polly, Joel Basman jako Gawain a další.

Kingsman: První mise půjde do kin v polovině září, byť původně jsme se měli filmu dočkat už v únoru letošního roku. Za odklad samozřejmě nemůže nic jiného než celosvětová pandemie koronaviru, kvůli které se odkládají prakticky všechny velké filmy.

zdroj: Falcon

Zdroje: 20th Century Fox

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Dokument Skin půjde pod kůži, aneb jak je to s tou nahotou ve filmech

Dokument Skin půjde pod kůži, aneb jak je to s tou nahotou ve filmech

10. 7. 2020 | Trailery | Adam Homola

Nahota ve filmech se neřeší jen v poslední době. Svým způsobem jde o téma provázející celý filmový průmysl od jeho prvopočátků až dodnes.
V An American Pickle se Seth Rogen propadne po sto letech do současnosti

V An American Pickle se Seth Rogen propadne po sto letech do současnosti

9. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Vtipálek Seth Rogen si zahraje imigranta, který se z 20. let minulého století propadne do moderního Brooklynu.
Brad Pitt si v Bullet Train zahraje zabijáka mířícího do Tokia

Brad Pitt si v Bullet Train zahraje zabijáka mířícího do Tokia

9. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Brad Pitt se po nedávných výletech do vesmíru (Ad Astra) a desítky let starého Hollywoodu (Tentkrát v Hollywoodu) podívá do Tokia.
Jason Momoa si střihne sněhuláka

Jason Momoa si střihne sněhuláka

2. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros se dohodlo se Stampede Ventures na tom, že zrovna teď je ten pravý čas, kdy by měl vzniknout nový film o sněhulákovi.