Kill Bill 3 je blížeji k natáčení, naznačuje Quentin Tarantino

5. 1. 2016 13:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Kill Bill 3 je blížeji k natáčení, naznačuje Quentin Tarantino Zdroj: Archiv

Třetí díl Kill Billa byl dlouhé roky jednou z mnoha chimér a pověr, které se občas objevují ve filmové branži. V loňském roce se však objevilo několik informací, které ukazovali na fakt, že trojka je už v hledáčku samotného tvůrce. Nyní Quentin Tarantino naznačuje, že natočení třetího dílu je zase o krok blíž.

Tak především mám nyní Tarantino hodně práce kolem nedávno dokončeného filmu The Hateful Eight. Poskytuje rozhovory a věnuje se propagaci. A právě při této příležitosti tak nějak utrousil v interview pro americký server Variety, že by se rád zaměřil na postavu Nevěsty, kterou ztvárnila Uma Thurman a nějakým způsobem ji znovu přivedl k životu. Tarantino v tuto chvíli nemá žádnou představu o podobě případného pokračování. Jde však zatím o největší šanci všech fanoušků Kill Billa, že by k něčemu takovému vůbec mohlo dojít.

Slavný režisér zatím neoznámil svůj další projekt, ale s tohoto prohlášení hodně fanoušků začalo opět doufat. Co myslíte? Bude trojka? Tarantino Kill Billa považuje za svůj nejvíce vizionářský snímek a připouští, že by se jím chtěl znovu zabývat. Všichni tedy doufáme...

Zdroje: Movieweb , Youtube

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.
Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.