J. J. Abrams se vydá do druhé světové války a možná u toho budou příšery

22. 5. 2017 - 11:38 | Novinky | Adam Homola

J. J. Abrams se vydá do druhé světové války a možná u toho budou příšery zdroj: Bad Robot

J. J. Abrams si po Star Wars: Síla se probouzí dává od režírování chvíli pauzu, ale to ještě neznamená, že by se snad flákal. Abrams produkuje jako o život, mimo jiné například Mission Impossible 6 a taky Star Wars: Poslední z Jediů. Vedle toho bude produkovat také nedávno oznámený Overlord. Film odehrávající se během druhé světové války, kde ale není všechno tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Film režíruje Julius Avery (Son of a Gun), podle původního scénáře od Billy Raye (Kapitán Phillips), Marka L. Smithe (Revenant: Zmrtvýchvstání) a J. J. Abramse. Před kameru se pak postaví Jovan Adepo (The Leftovers), Wyatt Russell (Everybody Wants Some), Jacob Anderson (Hra o trůny), Dominic Applewhite (Králova řeč), Pilou Asbaek (Hra o trůny), Iain de Caestecker (Marvel’s Agents of Shield), John Magaro (Sázka na nejistotu), Mathilde Ollivier (The Misforunes of Francois Jane) a Bookeem Woodbine (Fargo).

Příběh filmu se bude odehrávat během druhé světové války, těsně před vyloděním spojenců v Normandii. Skupinka amerických výsadkářů seskočí za nepřátelskou linii s cílem provést misi, která je pro úspěch invaze kritická. Jak se ale výsadkáři blíží ke svému cíli, zjistí, že v nacisty okupované vesnici se toho odehrává mnohem víc než jen obyčejná vojenská operace.

Film produkuje Bad Robot a taky přímo J. J. Abrams, což jen znamená, že celý Overlord je zahalen tajemstvím. O filmu toho zatím, až na oficiální synopsi, moc nevíme, ale podle různých spekulací v něm nebudou chybět nadpřirozené prvky. A prý by mohlo jít i o film z univerza Cloverfield, i když v téhle fázi těžko říct.

Nakonec se z toho může vyklubat víceméně standardní válečný film s pár nadpřirozenými prvky, ale u Abramse bych osobně nedivil ani tomu monstru. A rád se nechám překvapit.

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.