J. J. Abrams se vydá do druhé světové války a možná u toho budou příšery

22. 5. 2017 - 11:38 | Novinky | Adam Homola

J. J. Abrams se vydá do druhé světové války a možná u toho budou příšery zdroj: Bad Robot

J. J. Abrams si po Star Wars: Síla se probouzí dává od režírování chvíli pauzu, ale to ještě neznamená, že by se snad flákal. Abrams produkuje jako o život, mimo jiné například Mission Impossible 6 a taky Star Wars: Poslední z Jediů. Vedle toho bude produkovat také nedávno oznámený Overlord. Film odehrávající se během druhé světové války, kde ale není všechno tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Film režíruje Julius Avery (Son of a Gun), podle původního scénáře od Billy Raye (Kapitán Phillips), Marka L. Smithe (Revenant: Zmrtvýchvstání) a J. J. Abramse. Před kameru se pak postaví Jovan Adepo (The Leftovers), Wyatt Russell (Everybody Wants Some), Jacob Anderson (Hra o trůny), Dominic Applewhite (Králova řeč), Pilou Asbaek (Hra o trůny), Iain de Caestecker (Marvel’s Agents of Shield), John Magaro (Sázka na nejistotu), Mathilde Ollivier (The Misforunes of Francois Jane) a Bookeem Woodbine (Fargo).

Příběh filmu se bude odehrávat během druhé světové války, těsně před vyloděním spojenců v Normandii. Skupinka amerických výsadkářů seskočí za nepřátelskou linii s cílem provést misi, která je pro úspěch invaze kritická. Jak se ale výsadkáři blíží ke svému cíli, zjistí, že v nacisty okupované vesnici se toho odehrává mnohem víc než jen obyčejná vojenská operace.

Film produkuje Bad Robot a taky přímo J. J. Abrams, což jen znamená, že celý Overlord je zahalen tajemstvím. O filmu toho zatím, až na oficiální synopsi, moc nevíme, ale podle různých spekulací v něm nebudou chybět nadpřirozené prvky. A prý by mohlo jít i o film z univerza Cloverfield, i když v téhle fázi těžko říct.

Nakonec se z toho může vyklubat víceméně standardní válečný film s pár nadpřirozenými prvky, ale u Abramse bych osobně nedivil ani tomu monstru. A rád se nechám překvapit.

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství dorazí v dubnu

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství dorazí v dubnu

24. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Třetí díl spinoffu Harryho Pottera jménem Fantastická zvířata má datum premiéry i nový název.
Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

23. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nová trilogie Star Wars je všechno, jen je jednomyslně opěvovaná. A teď se do ní pustila i editorka původní trilogie.
Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

22. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ewan McGregor si šel pro svoji první cenu Emmy za hlavní roli v seriálu Halston a při té příležitosti zmínil i svůj aktuálně nejočekávanější projekt.
Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

Oscarový režisér Guillermo del Toro se vrací a zase to bude o monstrech, jen o těch trochu jiných.