J. J. Abrams se vydá do druhé světové války a možná u toho budou příšery

22. 5. 2017 11:38 - Novinky | Autor: Adam Homola

J. J. Abrams se vydá do druhé světové války a možná u toho budou příšery Zdroj: Archiv

J. J. Abrams si po Star Wars: Síla se probouzí dává od režírování chvíli pauzu, ale to ještě neznamená, že by se snad flákal. Abrams produkuje jako o život, mimo jiné například Mission Impossible 6 a taky Star Wars: Poslední z Jediů. Vedle toho bude produkovat také nedávno oznámený Overlord. Film odehrávající se během druhé světové války, kde ale není všechno tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Film režíruje Julius Avery (Son of a Gun), podle původního scénáře od Billy Raye (Kapitán Phillips), Marka L. Smithe (Revenant: Zmrtvýchvstání) a J. J. Abramse. Před kameru se pak postaví Jovan Adepo (The Leftovers), Wyatt Russell (Everybody Wants Some), Jacob Anderson (Hra o trůny), Dominic Applewhite (Králova řeč), Pilou Asbaek (Hra o trůny), Iain de Caestecker (Marvel’s Agents of Shield), John Magaro (Sázka na nejistotu), Mathilde Ollivier (The Misforunes of Francois Jane) a Bookeem Woodbine (Fargo).

Příběh filmu se bude odehrávat během druhé světové války, těsně před vyloděním spojenců v Normandii. Skupinka amerických výsadkářů seskočí za nepřátelskou linii s cílem provést misi, která je pro úspěch invaze kritická. Jak se ale výsadkáři blíží ke svému cíli, zjistí, že v nacisty okupované vesnici se toho odehrává mnohem víc než jen obyčejná vojenská operace.

Film produkuje Bad Robot a taky přímo J. J. Abrams, což jen znamená, že celý Overlord je zahalen tajemstvím. O filmu toho zatím, až na oficiální synopsi, moc nevíme, ale podle různých spekulací v něm nebudou chybět nadpřirozené prvky. A prý by mohlo jít i o film z univerza Cloverfield, i když v téhle fázi těžko říct.

Nakonec se z toho může vyklubat víceméně standardní válečný film s pár nadpřirozenými prvky, ale u Abramse bych osobně nedivil ani tomu monstru. A rád se nechám překvapit.

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.