Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 9:45 - Trailery | Autor: Adam Homola

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady Zdroj: Archiv

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.

Nedávno se totiž na Netflixu objevil hodně zajímavý a povedený The King, následoval epický Irishman a už tento týden se dostaví nejnovější akční nářez od Michaela Baye - 6 Underground.

Hlavní roli tu konečně nebudou mít roboti, ale skupinka lidí, kteří jsou papírově mrtví. Díky tomu mají volné ruce a mohou bojovat s padouchy tak, jak zrovna uznají za vhodné. To v praxi znamená spoustu honiček, výbuchů, střílení, skákání po budovách a dalších skopičin, které byste v reálu asi nikdy nedělali, ale na které se dobře dívá. Obzvláště když je za kamerou někdo jako Bay, který tu akci prostě umí.

V 6 Underground hrají Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Corey Hawkins, Adria Arjona, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, Lior Raz, Payman Maadi, Dave Franco a další.

Na Netflixu by se měl film objevit už tento pátek. Mezitím se můžete podívat na nový, finální trailer:

Zdroje: Netflix

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.