Filmový ježek Sonic dostane v roce 2022 pokračování

30. 11. 2020 - 13:00 | Novinky | Adam Homola

Filmový ježek Sonic dostane v roce 2022 pokračování zdroj: Foto: Cinemart

Jeden z překvapivých úspěchů letošního roku? Filmová adaptace legendární herní série o ježku Sonicovi. A teď se chystá pokračování.

Film s Jimem Carreym jako hlavním záporákem Dr. Robotnikem uspěl a utržil překvapivě nemalé množství peněz. Pokračování tak bylo spíše jen otázkou času a všechno nasvědčuje tomu, že se pokračování začne natáčet už poměrně brzy.

Podle nejnovějších spekulací se začne natáčet pod kódovým označením Emerald Hill a pokud drby nelžou, měl by se druhý Sonic natáčet příští rok, konkrétně mezi 15. březnem a 10. květnem. Pak bude následovat postprodukce a finální výsledku se dočkáme v dubnu 2022. Pokud se tedy něco nezmění, nebo pokud produkci neovlivní koronavirus.

První film neuspěl jen tak náhodou, ono šlo ve výsledku vlastně o docela povedený a zábavný rodinný film, byť bez špetky invence či originality. Ostatně jak napsal tehdy Matěj v recenzi:

“Sonicovi by šlo vytknout spousta věcí. Od detailů, jako jsou občas trošku slabší triky a zmíněná akce, která mohla být přeci jen o trochu lepší, až po totální absenci originality a minimum nových nápadů.

Ale ono se na to dobře kouká, ať už jste ježourovi fanoušci, nebo ho prakticky neznáte. Film má rychlé tempo, šlape, režisér dovede dávkovat humor v těch správných dávkách a když to celé skončí, budete mít pocit, že tu hodinu a půl strávenou v kině jste se vlastně příjemně bavili. Nic víc, nic míň. Mně to ovšem stačilo. A když dorazí za pár let pokračování, jako že je k němu nakročeno, rád si na něj zase zajdu.”

zdroj: Cinemart

Zdroje: Movieweb , Screen Daily

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.