Doctor Strange bude ve druhém díle bojovat i sám se sebou

13. 1. 2022 - 11:45 | Trailery | Adam Homola

Doctor Strange bude ve druhém díle bojovat i sám se sebou zdroj: Foto: Marvel

Marvel nemá o diváckou přízeň nouzi a aktuálně se topí v dolarech v podobě veleúspěšných tržeb nejnovějšího Spider-Mana.

Ten kinům naprosto dominuje, navzdory stále trvající celosvětové pandemii covidu. Další marvelovka je už ale za rohem a nepůjde o nic jiného než o nového Doctora Strange.

Marvel totiž během svátků vyrukoval s prvním teaserm na svůj vůbec první (dost možná) regulérní horor, kterým by měl být právě Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství.

Ten svým způsobem navazuje na Spider-Man: Bez domova i na seriálovou WandaVision, na kterou se v teaseru ostatně pomrkává. Nicméně žádných velkých spoilerů se bát nemusíte, ty přijdou možná až v traileru.

Marvel zatím jen naznačuje, že Doctor Strange bude bojovat dost možná i sám se sebou. Už název filmu ale naznačuje, že se tady dočkáme možná nejednoho překvapení – to by bylo, kdyby na titulního hrdinu nevyskočil z některého z paralelních světů nějaký zajímavý záporák.

V Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství hrají Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg a další. Za kamerou pak stojí osvědčený Sam Raimi, který svého času natočil všechny tři Spider-Many s Tobeym Maguirem.

Film uvidíme v kinech na začátku května letošního roku.

zdroj: Marvel Studios

Zdroje: Marvel Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

John Cena bude v novém filmu chránit novinářku a diktátora

John Cena bude v novém filmu chránit novinářku a diktátora

20. 1. 2022 | Novinky | Adam Homola

John Cena je jedna z akčních hvězd současnosti, byť pořád není herecky zas tak známý jako třeba jeho bývalý wrestlerský a současný herecký kolega Dwayne Johnson.
První fotka odhaluje vzhled nové filmové Batgirl

První fotka odhaluje vzhled nové filmové Batgirl

19. 1. 2022 | Dokina.cz | Adam Homola

Herečka Leslie Grace konečně oficiálně odhalila, jak bude vypadat její verze superhrdinky Batgirl, aneb Barbary Gordon.
Romantický večer s Filmovou filharmonií

Romantický večer s Filmovou filharmonií

18. 1. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Filmová filharmonie rozezní celé Rudolfinum romantickými melodiemi z filmů napříč žánry přímo na den sv. Valentýna, tedy 14. 2. 2022. K oslavě tohoto magického zamilovaného dne si připravila skutečně pestrý program: zaposlouchat se budeme moci do hudby z filmů Kráska a zvíře, La La Land, Láska nebeská.
Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

18. 1. 2022 | Novinky | Adam Homola

První trailer na první letošní seriál Marvelu je tady.