Disney odsouvá své poslední dva velké letošní filmy: Free Guy a Smrt na Nilu

6. 11. 2020 - 11:07 | Novinky | Adam Homola

Disney odsouvá své poslední dva velké letošní filmy: Free Guy a Smrt na Nilu zdroj: Disney

Free Guy s Ryanem Reynoldsem se z letošního roku odkládá na neurčito a stejný osud potkal i očekávanou detektivku Smrt na Nilu.

Obou filmů jsme se měli dočkat ještě letos a Disney teď oba filmy odložila. Namísto konkrétních termínů jsme ale dostali jen „na neurčito“. Studio teď dost možná zvažuje, zda si filmy ještě chvíli nechá a uvede je do kin, nebo zda je rovnou neumístí na Disney+.

Free Guy i Smrt na Nilu tak nejspíš uvidíme až příští rok a je dost pravděpodobné, že to bude jen online. Disney sice může čekat, dokud koronavirus neopadne a pak snímky uvést do kin, jenže v tuhle chvíli nikdo neví kdy to bude a nejde vyloučit, že kina budou z větší části zavřená či omezená i po celý příští rok.

zdroj: Falcon

Jako pravděpodobnější se tak rýsuje scénář Mulan, kdy by se mohly oba filmy objevit v nabídce streamovací služby Disney+, klidně za nějaký ten peníz navíc.

Po zbytek letošního roku nás tak už nečeká prakticky žádný velký film, s jedinou výjimkou. Studio Warner Bros pořád tvrdošíjně neustupuje a tvrdí, že tu Wonder Woman 1984 v kinch v prosinci opravdu uvidíme. Nepravděpodobné, ale budiž, třeba se to studiu skutečně povede uvést do kin a třeba na tom neprodělá kalhoty.

zdroj: Falcon

Zdroje: Disney , tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.