Chipmunkům se trochu podobáme, přiznávaji dabérky veverek.

25. 12. 2009 - 15:30 | Téma | red

Chipmunkům se trochu podobáme, přiznávaji dabérky veverek. zdroj: tisková zpráva

V roce 2007 se kreslená komedie Alvin a Chipmunkové stala filmovým trhákem. V jejim pokračování, který dnes vstoupil do českých kin se populární bratři Chipmunkové setkávají se skupinou zpívajících veveřic. Dvě z nich v původní verzi filmu namluvily herečky Amy Poehlerová a Christina Applegateová. Vypadáme, říkají v rozhovoru s agenturou Reuters, jako bychom měly trochu genů Chipmunků v sobě.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Christina Applegateová, která ve filmu namluvila leadera kapely, veveřici Brittany, je prý stejně jako ona vůdčí osobností. Amy Poehlerová chce být podobně jako její veverčí alter ego Eleanor hvězdou a nerada nosí boty s vysokými podpatky. "A obě spíme celou zimu," dodala Poehlerová. Herečky si však role vybrat nemohly, vše již měly autoři naplanovane.

Komiksový fenomén mnoha generací se na filmových plátnech poprvé představil v roce 2007. Ústřední hrdinové komiksového fenoménu, kteří se na filmových plátnech poprve představili v roce 2007, však fungují jako "demoliční četa" hudebního skladatele Davea Sevilleho už přes padesát let.

Postavičky Chipmunků vždycky byly kolem, říká Poehlerová. "Spojujete si je s mnoha skvělými vzpomínkami. S vánočními vzpomínkami." Jejich pištivé hlasy prý děti okamžitě přitahují.

Hlasy hereček byly nahrány postaru - zpomalením záznamu na poloviční rychlost a následným přehráním běžnou rychlostí, aby filmaři dosáhli požadované výšky. Poehlerová přiznává, že když se zrychlí její smích, zní jako veverčí smích.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.