Channing Tatum roztančí ve třetím Bez kalhot Salmu Hayek

16. 11. 2022 - 15:55 | Trailery | Matěj Svoboda

Channing Tatum roztančí ve třetím Bez kalhot Salmu Hayek zdroj: Foto: Warner Bros. Pictures

Channing Tatum se vrací k roli nejslavnějšího filmového striptéra. A čekají ho velké věci.

Když v roce 2012 zamířil do kin film Bez kalhot, většina filmového světa moc nevěděla, co od něj očekávat. Příběh striptéra s dobrým srdcem, který zaučuje mladšího kolegu, totiž neměl být lacinou sexy podívanou. Režíroval ho držitel Oscara Steven Soderbergh. Z filmu se stal hit, Channing Tatum tu předvedl, že umí tančit, sekne mu to, ale herectví mu taky nedělá problém, a tak došlo i na dvojku. S trojkou tvůrci malinko otáleli, naštěstí se jí fanynky dočkají už velmi brzy.

Bez kalhot: Poslední tanec se opět točí okolo pořád sakra dobře vypadajícího Mikea Lanea, jenž se díky své profesi, šarmu a svůdným pohybům sblíží se sympatickou dámou, se kterou si ale rozumí, i když jsou oba oblečení. Slovo dá slovo a odjedou spolu do Londýna chystat velkolepé taneční představení a možná konečně najít i trošku toho štěstí.

zdroj: Vertical Ent.

Channing Tatum je sice už čtyřicátník, ale upoutávka ho ukazuje ve formě, jakou mu nelze nezávidět. A Salma Hayek? Ta snad nestárne. Ti dva by spolu s režisérem měli být zárukou toho, že začátkem února dostaneme dobrý film, který opět bude plný svůdných těl, nezapomene se v něm však ani na dobrý příběh. Na Valentýna asi nic vhodnějšího v kinech nenajdete.

Zdroje: Empire Online

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.