Beetlejuice 2 potvrzen - vrací se i Winona Ryder

13. 8. 2015 12:30 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Beetlejuice 2 potvrzen - vrací se i Winona Ryder Zdroj: Archiv

Od okamžiku, kdy v roce 1988 dorazil do kin první Beetlejuice se fanoušci ptají, kdy bude pokračování. Nyní, po více než 25 letech se fanoušci dočkají. Začne se točit dvojka

Podle nejnovějších informací by natáčení slavné hororové komedie mohlo začít do konce roku. Zatím se neví, zda se režie ujme Tim Burton, ale film je schválen a točit se prostě bude. Hvězda z konce osmdesátých a devadesátých let Winona Ryder už potvrdila, že se do druhého dílu vrátí jako Lydia Deetz.

Beetlejuice Zdroj: Archiv

Pro Winonu Ryder bude druhý Beetlejuice návratem k hlavním rolím ve velkých AAA produkcích.

Tim Burton je však nejvíc skloňovaným režisérem, který by se mohl projektu ujmout. Na druhou stranu jeho vytíženost je v posledních měsících opravdu velká. Na zahraničních filmových databázích se však jeho jméno objevuje v sekci režisér. Je tedy otázkou času, kdy tato informace bude potvrzena oficiálně. Burton nyní dokončuje snímek Miss Peregrine's Home for Peculiar Children a má pracovat na hrané předělávce animované pohádky Dumbo.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.