Animovaná Doba ledová 4 kralovala víkendové návštěvnosti

10. 7. 2012 16:48 - Téma | Autor: red

Animovaná Doba ledová 4 kralovala víkendové návštěvnosti Zdroj: Archiv

Animovaná Doba ledová 4 s podtitulem Země v pohybu i navzdory letním vedrům vládne českým kinům. Za minulý víkend si připsala dalších 50.144 diváků a opět se umístila v čele tabulky návštěvnosti. Podle informací Unie filmových distributorů jich má na kontě už dvě stě tisíc a tržby přesahující 28 milionů korun.

Také na druhém místě je americký animovaný snímek - třetí pokračování příběhů zvířecí partičky z úspěšné série Madagaskar. O víkendu je sledovalo 17 tisíc diváků. Celkem má Madagaskar 3 na kontě 240.000 diváků a tržby ve výši 33 milionů.

Třetí místo tabulky obsadila komedie Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel, která je celkovým počtem návštěvníků ve výši 381.527 spolu s Prušinovského Okresním přeborem na osmnáctém místě (372.933 lidí) rekordmanem první dvacítky.

Madagaskar 3

Čtvrté místo obsadila akční sci-fi Prometheus režiséra Ridleyho Scotta a na pátém jsou Muži v černém 3.

Žebříček je sestavován z údajů, které Unii filmových distributorů poskytují provozovatelé 160 největších kin v ČR. Roční výsledky této skupiny tvoří zhruba 85 procent celkové bilance všech českých kin. Pro pořadí jsou rozhodující tržby, ne počet diváků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.