Akční snímek Rychle a zběsile 5 vede návštěvnost kin

- Téma autor: red

Akční americký snímek Rychle a zběsile zabodoval hned po premiéře v českých kinech, když jeho páté pokračování zhlédlo za minulý víkend přes 27.000 diváků. Na druhé místo odsunul podle údajů Unie filmových distributorů akční fantasy příběh vycházející z komiksové předlohy Thor. Natočil ho specialista na Shakespeara Kenneth Branagh a v kinech ho zhlédlo přes 14.000 víkendových diváků.

Třetí místo obsadila novinka Zdeňka Trošky Čertova nevěsta, kterou vyhledalo 11.299 lidí.

Na čtvrtém místě se stále drží úsměvné příhody papouška propašovaného do Spojených států, který se snaží dostat zpět do Brazílie. Film má název Rio a zatím má na kontě 86.000 návštěvníků. Hned za ním skončil snímek Tomáše Řehořka Czech Made Man s Janem Budařem v titulní roli.

Z domácí tvorby je Havlovo Odcházení dvanácté se zhruba 40.000 diváky na kontě.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.