Pařba ve Vegas

Pařba ve Vegas

The Hangover
2009, 100 min, od 12 let
premiéra: 18. června 2009
dokina.cz 6.2 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Od režiséra filmu “Road Trip” Todda Phillipse přichází do kin komedie o loučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Dva dny před svatbou odjíždí Doug (Justin Bartha) se svými nejlepšími kamarády Philem a Stu (Bradley Cooper a Ed Helms) a se svým budoucím švagrem Alanem (Zach Galifianakis) do Las Vegas na party, o které si slíbí, že na ni nikdy nezapomenou. Jenže když se ráno probudí s třeštící hlavou a kocovinou, zjistí, že si vůbec nic nepamatují. Jejich luxusní hotelový pokoj je naprosto zdemolovaný a ženich není nikde k nalezení.

Bez sebemenšího ponětí co se vlastně stalo a navíc v časové tísni, se musí trojice pokusit zjistit, krok po kroku, co všechno se během oné noci odehrálo, díky čemuž se jim snad podaří najít Douga a včas ho dopravit do Los Angeles, aby stihl svou vlastní svatbu. Čím víc toho ale odhalují, tím víc si uvědomují, do jakých potíží se vlastně dostali.

celý popis

ČLÁNKY O FILMU

Série Bláznivá dovolená prožije velký restart

Série Bláznivá dovolená prožije velký restart

1. 4. 2015 | Téma | Vojtěch Karlík

Pamatujete si na populární americkou filmovou řadu Bláznivých dovolených? Znáte? Tak přátelé, pozor! Chevy Chase jako neobratná hlava rodiny Clark Griswold se má vrátit v novém díle. Navíc se prý chystá kompletní restart série s Edem Helmsem v hlavní roli.
Top 5 nejlepších rolí Bradleyho Coopera, který exceluje v Americkém sniperovi

Top 5 nejlepších rolí Bradleyho Coopera, který exceluje v Americkém sniperovi

20. 1. 2015 | Téma | Vojtěch Karlík

Clin Eastwood natočil svůj komerčně nejúspěšnější film v 84 letech. Snímek odehrávající se Iráku láme v USA rekordy v návštěvnosti a navíc je nominován v několika kategoriích na Oscara. Zlatou sošku si může odnést nejen Clin Eastwood za nejlepší film, ale také Bradley Cooper za hlavní mužskou roli. Podívejte se na pět nejlepších rolí tohoto převážně komediálního herce.
Pařba na třetí - recenze

Pařba na třetí - recenze

1. 6. 2013 | Téma | Karel Drda

Hollywoodská studia fungují jako promazaná soukolí, která mají za úkol generovat zisky svým vlastníkům. Veškeré další úvahy o smyslu a významu některých filmů, debaty o scénářích, kultuře a umění, jsou prostě zbytečná. Takže když někdo před časem napsal, že TheHangover Part 2 byl zbytečný film a totéž bude psát o třetím díle TheHangover Part 3, nepochopil vůbec nic.
Na šrot

Na šrot

8. 3. 2013 | Téma | Michal Burkoň

Scénáristé PAŘBY VE VEGAS a PAŘBY V BANGKOKU jsou zpět s další vykalenou komedií.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY