Žena obviněná z útoku na DiCapria může jít až na 7 let do vězení

28. 8. 2010 - 13:00 | Téma | red

Žena obviněná z útoku na DiCapria může jít až na 7 let do vězení zdroj: tisková zpráva

Kanaďanka Aretha Wilsonová může být odsouzena až k sedmi letům vězení za to, že v roce 2005 zaútočila rozbitou láhví na herce Leonarda DiCapria. Soud v Los Angeles ve čtvrtek rozhodl, že s ní zahájí soudní jednání. Podle obhájce Wilsonové by proces měl začít do 60 dnů, napsala dnes agentura AP.

Wilsonová je obviněná z napadení smrtící zbraní. Soudce Edmund Clarke sdělil Kanaďance obvinění poté, co si prohlédl fotografie zranění, která herec utržil. "Není to zranění, které bych označil jako banální nebo mírné," řekl Clarke.

Pode žaloby zranila Wilsonová DiCapria láhví na krku a na uchu. DiCaprio musel být ošetřen v nemocnici, kde mu zranění sešili více než deseti stehy. Snímky zraněného herce, které soud získal, nebyly zveřejněny.

Leonardo DiCaprio

Čtyřicetiletá Wilsonová podle žaloby napadla DiCapria na soukromém večírku v roce 2005. Důvody jejího údajného činu nejsou známy a žena trvá na své nevině. Kanaďanka po činu uprchla do rodné země, odkud ale byla před časem vydána zpět do Spojených států.

Soud počátkem srpna vydal rozhodnutí, podle nějž nesmí Wilsonová DiCapria nijak kontaktovat ani se k němu přiblížit na méně než 500 metrů. Kanaďanka je nicméně v současnosti ve vyšetřovací vazbě, ze které může být propuštěna pouze po složení kauce 150.000 dolarů (2,9 milionu korun).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.