Žena, která před pěti lety zranila DiCapria dostala dva roky

- Téma autor: red

Žena, která na večírku v roce 2005 zaútočila na herce Leonarda DiCapria sklenicí vína, čímž mu způsobila zranění byla odsouzena ke dvěma letům.

Aretha Wilson si bude moci odečíst od trestu téměř rok, který již strávila za mřížemi v Los Angeles. Její obhájce Freddy Sayegh dodává, že by mohla byt za dobré chování propuštěna už za půl roku.

Wilson i Dicaprio jsou s rozsudkem spokojeni. Dicapria těší především to, že se případ vyřešil bez průtahů.

Čtyřicetiletá Wilson je Kanadskou občankou a minulý měsíc přiznala, že v červnu 2005 na party v Hollywood Hills napadla DiCapria a hodila po něm sklenicí vína. Způsobené zranění krku a uší si vyžádalo 17 stehů.

Po činu utekla Wilson do Kanady, odkud byla vydána do USA. Hrozil jí tehdy vysoký trest, protože soudce považoval hercova zranění za vážná. Později uzavřela dohodu s prokuraturou, na jejímž základě jí byly vyměřeny dva roky vězení.

Počátek, Inception, Joseph Gordon-Levitt, Leonardo DiCaprio

Po odpykání zbytku trestu bude podle jejího advokáta předána federálním orgánům a poté deportována do Kanady.

DiCaprio se proslavil především díky velkofilmu Jamese Camerona Titanic, následovaly Gangy New Yorku, Letec či nedávný snímek Počátek.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.