Zatím poslední Hollandův Spider-Man ponese název No Way Home

25. 2. 2021 - 10:15 | Novinky | Adam Homola

Zatím poslední Hollandův Spider-Man ponese název No Way Home zdroj: Marvel Studios

Marvel odhalil název třetího a poslední Spider-Mana s tváří Toma Hollanda - Spider-Man: No Way Home.

Trojka tak pojede ve známých kolejích názvů předchozích filmů. Jednička z roku 2017 se jmenovala Spider-Man: Homecoming (v oficiálním českém překladu Homecoming), zatímco dvojka byla Spider-Man: Far From home (v oficiálním českém překladu Daleko od domova).

Už jen název No Way Home naznačuje, o čem film může být. Docela dlouho víme, že se tentokrát do akce zapojí i Doctor Strange, a tak se bude cestovat dimenzemi a paralelními světy. Inspirace výborným animovaným Spider-Manem: Paralelní světy nemá být prý zrovna malá, a tak bude pro Petera Parkera, možná uvězněného v některé z alternativních dimenzí, těžké najít cestu zpátky domů.

zdroj: Columbia Pictures

Ostatně už nějakou dobu se šušká že se tady prý sejdou všichni tři novodobí představitelé pavoučího muže: tedy že tu aktuální Holland potká jak předchozího Garfielda, tak i prvního Maguireho. Sám Holland jejich účast zatím popírá, ale vyvracení něčeho, co se nakonec ukáže být pravdou, je u hollywoodských hvězd relativně běžná praxe.

Za zmínku stojí také fakt, že Tom Holland po Spider-Man: No Way Home jako představitel Spider-Mana končí. Respektive mu vyprší smlouva, díky které jsme ho neviděli jen v jeho vlastní trilogii, ale například také v Avengers.

zdroj: Cinemart

Jestli pak dostaneme zase dalšího nového představitele Spider-Mana, nebo jestli Marvel, potažmo Sony podepíšou s Hollandem novou smlouvu a oblíbeného herce si tak zajistí na dalších několik filmů, se teprve uvidí. Holland je nejen dobrý a populární, ale především také výdělečný Spider-Man. Jednička Homecoming utržila jen v kinech bezmála 900 milionů dolarů, zatímco pokračování Daleko od domova se jen v tržbách z kin dostalo na 1,13 miliardy dolarů.

Jak to bude komerčně s No Way Home je kvůli pokračující pandemii koronaviru pořád ještě velkou otázkou, nicméně je zcela očividné, že tahle šablona Hollandovi, Sony i Marvelu funguje na výbornou. Proč ji tedy nezopakovat v další případné trilogii?

spider-man-no-way-home-logo zdroj: Tisková zpráva - Marvel

Zdroje: Marvel Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.