Zach Galifianakis dělá ze své šílené talkshow celovečerní film

9. 9. 2019 10:20 - Trailery | Autor: Adam Homola

Zach Galifianakis dělá ze své šílené talkshow celovečerní film Zdroj: Archiv

Znáte talkshow Between Two Ferns? Tedy Mezi dvěma kapradími? Pokud ne, tak si ji na YouTube rychle dožeňte.

Anebo nic nedohánějte a pak si jen pusťte na Netflixu film Between Two Ferns: The Movie. Alespoň budete o to víc překvapení, co že to sakra je. Ve stručnosti jde o parodickou talkshow herce Zacha Galifianakise (Pařba ve Vegas, Birdman, Due Date), kde své hosty spíš uráží, dělá si z nich srandu a vůbec pokládá takové otázky, že kdyby mělo jít o reálnou a upřímně myšlenou talkshow, tak se z dotyčných už nikdy nikdo nevrátí.

Ve filmové verzi Between Two Ferns nepůjde ale jen o podivně vedené rozhovory. Ty budou sice pořád tím hlavním, ale navíc je bude pojit i jakýsi příběh. Ten začne nejspíš “utopením” Matthew McConaugheyho, načež Galifianakisův šéf Will Ferrell nařídí víc obsahu. Galifanakis se tak se svým týmem rozjede po Americe od jednoho rozhovoru k druhému a bude doufat, že výsledkem bude jeho nová vlastní televizní show. Protože je přece bílý heterosexiální muž, a tak si ji zaslouží, jak sám tvrdí.

Between Two Ferns: The Movie bude očividně narvaná slavnými herci a herečkami k prasknutí. Pár jich vidíme v traileru, ale přítomných bude mnohem víc: Matthew McConaughey, Benedict Cumberbatch, Keanu Reeves, Brie Larson, Jon Hamm, Chrissy Teigen, David Letterman, Will Ferrell, Peter Dinklage, Paul Rudd, Tiffany Haddish, Jason Schwartzman, Adam Scott, John Cho, Chance the Rapper, Rashida Jones, Awkwafina, Chrissy Teigen, Hailee Steinfield, John Legend a další.

Film v kinech neuvidíme, ale už tento měsíc bude k mání na Netflixu.

between two ferns the movie Zdroj: Archiv

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

1917 a kouzlo nekonečných filmových záběrů

1917 a kouzlo nekonečných filmových záběrů

28. 2. 2020 | Téma | Václav Rybář

Proč dostal Roger Deakins za válečný spektákl Oscara, i když ho vlastně na první dobrou nenatočil.
Recenze: Volání divočiny – Klasika Jacka Londona přichází do kin

Recenze: Volání divočiny – Klasika Jacka Londona přichází do kin

28. 2. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Kdybyste chtěli sestavit žebříček nejslavnějších dobrodružných příběhů, Volání divočiny by bylo určitě v první desítce. Jedno z nejslavnějších děl Jacka Londona oslovuje už několikátou generaci diváků a minimálně její název a prostředí, v němž se odehrává, znají i lidé, kteří viděli jinak maximálně obálku knížky.
Spekulace: místo Spielberga se pátého Indyho ujme režisér Logana

Spekulace: místo Spielberga se pátého Indyho ujme režisér Logana

27. 2. 2020 | Novinky | Adam Homola

Indiana Jones 5 je ve fázi příprav už řadu let a je to teprve pár dnů co Harrison Ford prozradil, že natáčení začne za pár měsíců. Jenže teď možná s jiným režisérem, než jakého jsme čekali.
Nejlepší role Harrisona Forda které nejsou Star Wars nebo Indiana Jones

Nejlepší role Harrisona Forda které nejsou Star Wars nebo Indiana Jones

26. 2. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Spousta herců musí celou svou kariéru bojovat s faktem, že si je diváci spojují s jednou jedinou rolí. Harrisona Forda si spojují se dvěma.