Z telefonické hádky Mela Gibsona a jeho přitelkyně vyplývá, že ji opravdu zbil

14. 7. 2010 - 8:15 | Téma | red

Z telefonické hádky Mela Gibsona a jeho přitelkyně vyplývá, že ji opravdu zbil zdroj: tisková zpráva

Americký portál RadarOnline.com zveřejnil audionahrávku, na níž hollywoodský herec Mel Gibson údajně přiznává, že uhodil matku své osmiměsíční dcery.

Na nahrávce je prý zachycena osmiminutová telefonická hádka mezi Gibsonem a jeho bývalou přítelkyní a matkou malé Lucii Oksanou Grigorijevovou. Hlas, který zní charakteristicky jako hlas oscarového herce, říká Grigorijevové, že si "zasloužila" ránu za to, že mu nadávala, že jí údajně vrazil facku a vyrazil dva přední zuby.

"Co jsi to za člověka?" říká ženský hlas na nahrávce. "Uhodit ženu, když drží v náručí dítě? Vyrazit jí dva zuby! Co jsi to za člověka?"

"Jsi teď hodně rozčilená. Víš co, ty... (hrubé slovo), zasloužila sis to."

Gibsonův mluvčí Alan Nierob odmítl nahrávku komentovat.

Vztah mezi bývalými partnery, kteří se soudí o opatrovnictví osmiměsíční dcery, je velmi vyhrocený. Čtyřicetiletá zpěvačka herce obvinila, že ve sporu o dceru dal soudu nepravdivé údaje. Gibson naopak tvrdí, že Grigorijevová porušila dubnovou dohodu o péči o Luciu. Soud oběma zakázal navzájem se k sobě přibližovat.

Grigorijevová obvinila Gibsona, že se na ní v lednu dopustil domácího násilí. Policie nyní případ vyšetřuje a podle jejího mluvčího vyšetřovatelé vyhodnotí i nahrávky.

"Existují zřejmě audionahrávky, které se budou také posuzovat," řekl mluvčí úřadu šerifa v Los Angeles Steve Whitmore. Odmítl ale říci, odkud detektivové nahrávky získali. Ujistil, že bude vyšetřeno vše, co s případem souvisí.

Poté, co detektivové dokončí práci, bude případ předán obvodnímu prokurátorovi, který rozhodne, zda bude zahájeno trestní stíhání.

Minulý týden byla na serveru RadarOnline zveřejněna nahrávka, na níž údajně Gibson Grigorijevové vytýká, že se obléká příliš provokativně a že pokud ji někdo znásilní, bude to její vina.

Vztah mezi Gibsonem a Grigorijevovou trval zhruba rok do letošního dubna a byl poměrně bouřlivý. Herec kvůli ní opustil po 28 letech manželství svou ženu Robyn, s níž má sedm dětí.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.